Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

polisi aradım gg dedi

nutella yerim

Öne çıkan mesajlar

her gece gibi dun gece yine komsularım azıttı,huzur kalmadı bana ey ahali,polisi aradım bi kadın cıktı bir ihbarda bulunmak istiyorum dedim anlattım durumu yarın karakola gel sikayet dilekcesi yaz dedi ben de bi ekip yollayın uyarın sunları bu gece uyku uyuyamazsam yarın isime kendimi veremem dedim sonrasında kadın ben napayım gibisinden bi şey dedi,kendi telefonum olmasa kadına bi şey derdim ya neyse madurum ve yakında komşu katili olacam,butun apartman ogrenci cıldıracam aklımı kaybetmeden tasınmam lazım bi aile apartmanına,ulan ev öküz baglasan daha az gurultu cıkarır eşşek herifler sabah 5 de uyuyup ogleden sonra 3 de kalkıyor 5 saat kendilerine geliyor sonra yine son ses müzik yeter lan
Sosyal ağlarda paylaş

nutella yerim said:
dasaaa said:
aşağıya inip adamın sigortasını kapatıyorsun ve kaçıyorsun..

alnından öpücem abi gecenin 3 unde uyku sersemi uyumak icin mucadele verirken aklına gelmiyo insanın böyle şeyler harikasın

o kadar cinnet geliyor ki gercekten bi insan bu kadar öküz olabilir mi diye dusunuyorum bu komsular icin bu kesmez beni mahallenin elektrıgını kesicem
Sosyal ağlarda paylaş

ya harbi bu öğrencilerle komşu olmak kadar insanın başına gelebilicek daha kötü bişey yok . ama inat değilmi bende sabahın 7sinde son ses müzik açıyorum . hayır bide apartmanları öyle dandik yapıyolarki direk üst tarafın sesi altta nefret ediyorum . öğrenciliğim bitip kendi evimde yaşamaya başlayınca yatak odasını kesin yalıtımla kaplatcam gelen sesleri engeller dimi ?
Sosyal ağlarda paylaş

olay zaten aslında adamların çok ses yapmasından çok yapıların boktan olması . Ya bi süpürgenin sesi gelirmi gözünü seviyim ya . Ha tabi öğrencidede suç var . en güzeli araştırıcan bide yalıtımı çakıcan temiz temiz yaşıycan istediin kadar ses yap ne ses gitsin ne ses gelsin ooh
Sosyal ağlarda paylaş

aga ii güzel diosun da öğrenci bu ne yapıcağını kendisi bile kestiremiyor.bi bakıyosun 24 saat uyuyo bi bakıyosun kafayı çekio müziği son ses açıo takılıo.asıl problem evlerin duvarlarının harbiden b.ktan olması.ben kendmden örnek veriyim üst kattaki kapıyı açıo bi gıcırdıo kapı ben dayanamıyorum bi gün su kapınızı yağlatın falan dicem.sonra yan dairede ki adam artık inşaatcimi ne deli gibi horluo ben uyuyamıyorum ve daha neler :?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...