Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Biri adsl2+

Stifler

Öne çıkan mesajlar

http://biri.com.tr/biri-kampanyalar.html

Fiyatlar çok iyi. 24 ay taahhütlü ama şöylede bir seçenek varki ben onu seçtim. 3 ay boyunca gene kampanyalı fiyattan kullanıcam, ondan sonra 100ytl olacak. Ama ben taahhütsüz aldığım için 3 ay sonra iptal edebilicem o yüzden 100 ytl patlamıcak içimde hiçbizaman.

8mbit için başvurdum bile. Süper. OH. ohhhhOH

-Taahhütlü almak zorunda değilsiniz yani, taahhütsüz alıp 3 ay bu fiyattan kullanabiliyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Kampanya koşullarını okudum biri'nin ama senin dediğin taahhütsüz ibaresi bulamadım. :D

anca bunu bulabildim;

Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir.

Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler ve abone Koç.net'ten modem almışsa 150-TL modem bedeli tahsil edilecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
Kampanya koşullarını okudum biri'nin ama senin dediğin taahhütsüz ibaresi bulamadım. :D

anca bunu bulabildim;

Aboneliğin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirimler ve abone Koç.net'ten modem almışsa 150-TL modem bedeli tahsil edilecektir.

Abi ben telde konuştum öğrendim detayları. Dediğim gibi taahhütsüzde alabiliyosun, tek fark 3 ay sonra 100 ytl oluyo ama iptal ettiriceksin o zamanda. Normal kampanyadan hiçbifark yok yani, tek fark taahhütlü alınca 24 ay 41ytlden alıyosun, taahhütsüzde 3 ay sonunda100ytl oluyo ama iptal ettirme hakkın var.
Sosyal ağlarda paylaş

24 ay boyunca 40 lira değil ki :) öyle olsa 2 değil 4 yıl imzalarım ben ^^

5 ay boyunca indirimli kullanıyorsun, o da world card ile ödeme yaparsan..

Kampanyada belirtilen fiyatlar; Worldcard ile yapılan satışlarda 5 ay, diğer kredi kartları ile yapılan satışlarda 4 ay, kredi kartı dışındaki diğer ödeme yöntemleriyle yapılan satışlarda 3 ay boyunca uygulanacaktır.

Yani normal ödemede 3 ay indirimli fiyat, 19 ay yine 100 lira.

O yüzden, taahhüt mantığı saçma geldi bana. İkisi de 3 ay kullanıyor sonuçta. Niye biri istediği gibi çıkarken diğerine indirim tutarını ödetiyor ki? :p

edit: bence sen yanlış anladın. nakit fatura ödemelerinde 3 ay indirim var demişlerdir sana. 3 ay sonra çıkarken 60x3= 180 lira vericen derlerse şaşırma, buraya da kin kusma. :D
Sosyal ağlarda paylaş

az önce aradım meraktan.

adamın dediği;

eğer world card ile ödeme yaparsanız 5 ay, diğer bir kredi kartı ile yaparsanız 4 ay, kredi kartı kullanmazsınız 3 ay boyunca kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. diyelim ki world card ile ödeme anlaşması yaptınız ve 5 ay sonra çıkmak istediniz. o halde 5 ay boyunca yapılan tüm indirimi ödeyerek, aldıysanız modem ücreti 150 lirayı da bunu dahil ederek taahhütü bozabilirsiniz dedi.

yalan yani 3 ay kullan çık olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...