Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

arıyorum

superwiz

Öne çıkan mesajlar

pozisyonlarımı anlatıim olm bişe olmadı zaten bugün ellerim bomboş şarkısını sölüom,cafede buluştuk babası aradı çabuk gel eve diye,çarşıda görmüşler seni v.s v.s,kız hemşire abi,her gece nöbet die evden kaçıom dio napiim şimdi yarını beklicem bu birincisi,2. hala arıyorum,nette paralı sitelere üyemi olsam,3.150 km de bi hatun var gel evde kimse yok diyo,arabamda var ama o yolu gitmeye totom yemiyo,4.kelebekgaleriyemi baksam napcam şaşırdım
Sosyal ağlarda paylaş

abi tuvalet konusuda vardıtopic ,orda nasıl su sıçratmadan yapılırı tartışıyodu millet,ama bir şey yoktu orda b..,ne dion yani o hengame de resimmi çekiyim,zaten vur kaç taktiği peşindeyim,ama söz lan yarın çekip koyacam buraya buluşurda bişeyler olursa,sonra da banlanırsamda gam yemicem aha laf sana,
Sosyal ağlarda paylaş

ahauahauahauha tam oldu resim ha,yok abi enerjiyi yarına saklamaya karar verdim,olurda tabanca tutukluk yaparsa,dalga konusu oluruz,foruma kadar yayılır,forumda bile düşmanlarım var zati:p bide yönetimden ricam şu topicin adını azgın teke sendromu koyun yahu malum yaş 28 oldu:D:D
Sosyal ağlarda paylaş

superwiz said:
ahauahauahauha tam oldu resim ha,yok abi enerjiyi yarına saklamaya karar verdim,olurda tabanca tutukluk yaparsa,dalga konusu oluruz,foruma kadar yayılır,forumda bile düşmanlarım var zati:p bide yönetimden ricam şu topicin adını azgın teke sendromu koyun yahu malum yaş 28 oldu:D:D

hmm. yani "yok ben ergen değilim" diye de sıkıştırıyosun araya.
Sosyal ağlarda paylaş

superwiz said:

bir şekirtin yıllar boyunca bastırılmış duygularının patlayışına şahitlik ediyoruz beyler. son derece önemli bir olay cereyan ediyor burada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...