Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çok içtim

Dartanian

Öne çıkan mesajlar

ginaly said:
Laraken said:
la onların bile garı arkagadaşları olii biz nabacaz utku : (((((((

bilek metala devam olm nabalım.

Of ahah

Bir de paticik forumlarında sarhoş kelimesinin geçtiği başlıklar yazan ayılmadan yayınlanmasın. Ya da her sarhoş ... başlıklı post gönderilmek istendiğinde bu kaç diye sorsun forum otomatik olarak. Cidden insanlar ayıldıktan sonra şöyle şeyleri görünce daha da kötü oluyor. Akşamdan kalmalığa yeni bir boyut geliyor asdasfas.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
"roket adam" said:

Aslında diyorum ki böyle belli mevsimlerde bu tarz depresif arkadaşları ve başından kötü olaylar geçen insanları bi yerde toplayalım, güzel bi organizasyon yapalım. acaba terkedilen bir kız ile terkedilen bir erkek birbirini çeker mi? çeker gibi geliyor bana. bu organizasyon sonrasında gençlerimiz eski sevgili sorunsallarından kurtulur, ülkemiz bilim ve atatürk ün ışığında medeniyete biraz daha ilerler, benim de cebim dolar f430'a biraz daha yaklaşırım. ayrıca bir iki tane de biz düşürürüz belki di mi hajı ejejjejejje. hacı. hacı?
lan cevap versene.

yapacağım espriye sıçayım
"roket adam" said:

Ve hatta diyorum ki, kardeşlerim bu olaylar karşısında birleşik pati güçlü pati misyonumuza yakışır bir biçimde hareket edip Eski Sevgili Buluşmaları düzenlemeliyiz. PAti bünyesindeki kardeşlerimiz birbirleriyle kaynaşırken dertlerini unutup, daha başarılı trollerin yapılabildiği, trollenen sitelerin kimin trollediğini bulup counter troll yapamadığı bir geleceğe doğru yol alabiliriz. Hacı sen ne düşünüyorsun bu konuda?
Haci. ALoo kime diyorum.

EHE NE KOMİK.
gerizekalı.
"roket adam" said:

Sana yine cevap vermiş. Şurada dünyayı değiştirecek projelerimden bahsettim, benim yazdıklarıma değinmemiş bile.

Ömür boyu unutamayacaksın dostum. Yeni tanıştığın her kızda onun konusunu hissedeceksin, onun sesini duyacaksın. Hep "o" na benzeyecek aradıkların ve buldukların. "O da böyle yapardı" deyip gülümseyeceksin arkadaşların sana neden duraksadığını sorarken. Dinlediği grup yıllar sonra TÜrkiye'ye gelirken "bir umut" diyerek iki bilet alacaksın birisi iade opsiyonlu. Bahar havasında, güneşli bir günde deniz kenarından evine giderken, esmer çingene teyzelerin yürüyen çiftlerin peşini bırakmadığını göreceksin gül satmak için, KISKANACAKSIN dostum. Sevdiği çiçeği alacaksın ama kavanoza koyup iki gıdım SU eklemekten ACİZ olduğun için solacak çiçeğin. Çiçeğiniz. Kendini suçlacaksın yine, hep yaptığın gibi. LANET OLSUN DOSTUM bi daha hiç ULAŞAMAYACAKSIN.

Şimdi git ve içmeye devam et LANET OLASI.

demez olaydım.
"roket adam" said:

pardon. ben mesajı yollarken dartanian hala cevap yazmamıştı. aşıklara acı çektirdim biraz kusura bakmayın internetim çok kötü burda. yok öyle bişey. her şey oluruna varır. ayrıca eskisini unutmak için yenilerine yelken açmak lazım. ama yok eskisini unutmak istemiyorum diyorsan git yalvar. köle ol. yap bunu dostum egonu kenara bırak. ama yine de olmuyorsa yapacak bir şey yok. izmirde olsam mutlaka gelirdim 2 bira içerdik. böyle konuştuğuma bakma çok bir şey bildiğimn yok benim de. sadece canım sıkıldı ve paticiğe yazmak istedim bu topiği buldum.

kolay di mi. çok kolaydı. kendin yapaydın madem kolay.
"roket adam" said:

bende genelde söküyor. ama şöyle bi durum da var, terkedilip bir kızın arkasından ölücem böhühü modunda ağladığım hiç olmadı. belki ondan olmuş ta olabilir. reddedilince, uzak kalınca, özleyince falan bünyeye yeni düşünceler katmakta fayda görüyoru.

HÜHÜÜHÜHÜHÜHHÜHÜÜÜÜÜÜÜÜ.

net bir HAYIR ULAN cevabı almış olmasam da, yüzde seksen iki reddedildim ve bu konuyu hatırladım şu an.

dartanian'dan özür diliyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

her şey gayet güzel giderken, konu sevgili muhabbetine geldi. ve şöyle bir şeyler belirdi ekranda;

XXXX says:
*ya öyle ama istemiorum yani kimseye değer vermek artık
*kendimi boşuna üzmek
*gerek yok
*helede bu sene
*gider ayak öss senesi
*sorumluluk alamam uğraşamam stres yapamam
*birini önemseyip hareketlerni takamam mutlka aüzücektir beni 4 4lük değil ya
*bilmiyorum ya ben artık mutluyum bu kafa yapısında üzülmeye hiç gerek yok diye düşünoyurm
*artk halim kalmadı yani
*artık sadece arkadaşlığa ve derslere odaklancam şu üni oluncaya kadar
*sevgili gözüyle bakmıyorum kimseye
*sevgili geçici arkadaşlar kalıcı
*gerçektn

ben seviyorum falan demedim. ama yavaştan yazıyordum yani.

bildiğin reddedilme değil de nedir bu sevgili dartanyan?
Sosyal ağlarda paylaş

muhabbet nasıl oraya geldi bilmiyorum zaten. normalde msn den konuşmuyorum, telefonla konuşuyoruz birkaç haftadır her akşam. msn e özellikle girmiyorum bu tarz bi muhabbet dönmesin diye. bu gece mevzuu oraya geldi, böyle bir şeyler söyledi. böyle bir şey hakkaten hiç hesapta yoktu yani. işler çok ters gitti. bir b planım yok. buluşup her şeyi anlatayım madem. gerisine kendi karar versin. ama bu hiç iyi olmadı yani. çok olumsuz çok. benim de şevkim kırıldı zaten. eskisi gibi olamam herhalde.

rüyadan uyanmış gibiyim sdflk. demek böyle oluyormuş, ilk defa reddediliyorum. ve "hayır" cevabını alana kadar da devam edeceğim. en azından reddedildim lan diyebilirim. belki biraz soğurum kızdan.
Sosyal ağlarda paylaş

yarın da nasıl toparlasam şimdi ya. benim kafam çok karıştı. yatayım en iyisi iyi geceler dedim, iyi geceler dedi çıktım. bi şeyler bulayım bari.

"Pen Duick" said:

onun yaptığını ben de yapmıştım öss sensesi
hatta olan ilişkimi bitirmiştim

abi sen itü makinada okumuyor muydun?
kız italya'da okuyacak zaten, barajı geçmesi yeterli ve oturup çalışıyor özel dersler falan alıyor yani.
anlayamadım ben neden bu kasıntı.

eskilerden çok kazık yemiş, şimdi yeni bi ilişkiye başlayacak cesareti yok belli.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...