Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

hindistan cevizi

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

içilir de ben içmeden önce böyle vanilyalı, şekerli süt gibi bişey bekliyodum açıkçası. hani beklentilerim bir çocuk için oldukça gerçekçiydi aslında ama olmadı.

ondan sonra kendimi bilime verdim zaten, özellikle teorik bilimlere. böylece bir şeyi tecrübe etmeden önce hesaplayıp öngörebilme yeteneği edinmeye çalışıyorum sdf
Sosyal ağlarda paylaş

zaten hindistan cevizinin misyonu budur,
hep beraber merak edip alırsınız, sonra onu kırmak için uğraşırsınız, o sırada eğlenceli dakikalar yaşanır, en sonunda kırarsınız yersiniz. yediğiniz şey iğrenç olur zaten, kimse sevmez ama akıllarda o heyecanlı ve eğlenceli dakikalar yer etmiştir bir kere.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:
zaten hindistan cevizinin misyonu budur,
hep beraber merak edip alırsınız, sonra onu kırmak için uğraşırsınız, o sırada eğlenceli dakikalar yaşanır, en sonunda kırarsınız yersiniz. yediğiniz şey iğrenç olur zaten, kimse sevmez ama akıllarda o heyecanlı ve eğlenceli dakikalar yer etmiştir bir kere.

ahhahah bu ne lan din kültürü ve ahlak bilgisi kitabından alıntı gibi
Sosyal ağlarda paylaş

o değil de bu ne biçim meyva lan.

meyva dediğim şeyin evrimsel olarak yenilebilen bi şey olması lazım ki tohumlar az rekabet olan başka topraklara taşınsın falan.

bu ağacın tohumları neresinde duruyo? hindistan cevizinin içinde değilse o meyva neden var?

evrim neden bu kadar totolojik bir alan?

bunların hepsinin cevabını merak ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

şimdiye kadar hindistan cevizleriyle olan tüm ilişkim ve samimiyetim eve gelen misafirlerin "aman müsafirliğe geliyoruz elim boş gelmeyim çocuğa bir şukulat alayım" diyerek bakkaldan satın aldıkları ülker coco star düzeyinde kaldı. ne yazık ki ülker coco star sevmiyorum, hindistan cevizi taneciklerini de.
Sosyal ağlarda paylaş

roket adam said:
şimdiye kadar hindistan cevizleriyle olan tüm ilişkim ve samimiyetim eve gelen misafirlerin "aman müsafirliğe geliyoruz elim boş gelmeyim çocuğa bir şukulat alayım" diyerek bakkaldan satın aldıkları ülker coco star düzeyinde kaldı. ne yazık ki ülker coco star sevmiyorum, hindistan cevizi taneciklerini de.

coco star güzel birşey,ama hindistan cevizi rezalet.tek ilişkinin coco star ile kalması yararına olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...