Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

korku filmi izleyebiliyormusunuz

snowwhite

Öne çıkan mesajlar

Korku-gerilim filmlerinin en büyük izlenme sebebi sürekli aksiyon olması,konunun ağır işlenmemesi.Korkalım yada korkmayalım sonuçta 1.5 saatlik zamanımız hızlıca akıp gidebiliyor.İşkence türü filmleri bende sevmiyorum.O korku değil zaten.Testere serisini hariç tutuyorum çünkü mükemmel senaryosu o vahşeti izlettirebiliyor.Zombi,Vampir filmleri aksiyonu yüksek olduğundan favorim.Sağlam korku arıyorsanız Rec,Shutter(Kore versiyonu),Mirrors sıkılmadan izleyeceğiniz gerilme ihtimalinizin olduğu filmler.Konuyu açan arkadaşın verdiği örnekse tamamen farklı bir olay.Ani hareketle en sakin olduğunuz anda karşınıza son ses bağıran iğrenç bir surat çıktığında verdiğiniz tepki reflekslerden kaynaklanıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

obsesifik said:
korku filmlerini yalnız izleyemem ki arkadaşlarım genelde gülmek için ya da benimle birlikte korkmak için korku filmi indirip gelirler bana.. ani şeylerden inanılmaz korkuyorum. kucağımdaki cipsi fln fırlatmışlığım,yanımdaki arkadaşın kolunu morartmışlığım ve kan akışını yavaşlattığım olmuştur birinin koluna girmeden elini fln tutmadan izleyemiorum da :D

Sigara ile kolumu yakmışlığında var kayıtlara geçsin lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

Herhangi bir film gibi izliyorum valla, gerdirme çabasındaysa gülme de gelebilir hatta.
Ama o öd kopartan videolardan hoşlanmıyorum. Kolay kolay ödüm kopmaz ama koparsa da tam koptuğundan ödümü kopartmayı becerirse kayış ta kopuyor benim sdf.
Ha çok az korku filmi izlemişimdir o ayrı. Bir de korkmama meselesi benim korkusuz falan olmam değil zamanında ota boka bol bol korkmuş olmamdan kaynaklı, bünye alıştı artık eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...