Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

şerefsizin dölü

kazýmkarabekir

Öne çıkan mesajlar

daha önce aşk acısı çektiğimle ilgili topikler açmıştım , bu gün eski sevgilimin eski erkek arkadaşı aradı , meğer aylardır barışmışlar allahın fahişesi , numaramı vermiş ona yok beni aldırtacakmış bilmemneymiş , aldırmazsan şerefsizsin adi herif .ok sinirliyim ellerim titriyor hepsinin allah belasını versin
Sosyal ağlarda paylaş

Tabii, aldıracakmış.

Bu tepkiye hastayım memlekette, sanki yurdun yarısı mafya. Hayır nereden geliyor bu güç-iktidar hırsı, kabadayılık, çakma mafyalık?

Bu kadar mı karaktersiziz?

Hayır, bir insanın sevgilisinin eski sevgilisinine hoş bakmaması anlaşılır bir durum, kıskançlık denen bir şey elbetteki var. Ama tehditler, ağızdan salya akıtmalar...

Bırak, hiç takma desemde demesi kolay. Ama en azından bir yüzünü yıka, aç camı hava al. Biraz faydası olur.
Sosyal ağlarda paylaş

bu aldırma hikayelerini yemeyin.herkes pekerin yeğeni herkes bilmemnin tanıdıgıdır :)

onun harici muattab bile olma.bi şekilde karşılasırsan da sakın kavga etme.böyle adamları dövmek insanı kücültüyor bence.

dövülcek adam bile dayagı hak etmeli.bu adamı bırak kendi haline
Sosyal ağlarda paylaş

kazımkarabekir said:
arkadaş gelsin çıkıyorum göstericem o fahişeye eski erkek arkadaş aramak nedemekmiş

Uzattığın, hatta bu tipi kafana taktığın hata.

Muhtemelen ciddiye alındığından (tehditi değil, telefonu, kendisi) baya hoşuna gidecektir adamın.

Adam yerine bile koyma, bi çay koy de gitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...