Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bot olaylari..

DALtanyan

Öne çıkan mesajlar

Abi girelim şu bot işine olmuyor böle yahu. Uo da bile en kötü mining macrosu vs. ile para kazanıyorsun. Ko da gidip lvl 5 charla 100klık taşlar cıkarıyorsun. Her oyunda para yapabilme imkanları var. L2 dekini de biz kullanalım..

Moonstone da 10 tane cinli var adamların elinde main setler manti 24 saat nonstop kasiyorlar Gmlere 10 kere report ettim en ufak birşey dahi olmadı ki ben macroya biraktiğimda dahil oturup izlerim izlemediğim zaman acık bırakmam.[signature][hline]Darkened - Bartz

msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

bende şöyle bi macro istiyorum:

+ target wyrm
+ shoot 2 times
+ run like hell
+ dont take any more aggro (somehow)

loop

arada birde loot etsin.[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer Mage
Karakedi of Gustin - Lvl 33 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 20 Dark Elf - Dark Wizard
KaraTank of Gustin - Lvl 17 Human - Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Bana lazım olan ben charı bi yerde bırakıyım (düşük moblar arasında) o kessin lootlasin kessin lootlasin hp yariya indiğinde bana dalan yoksa otursun dinlensin fulllensin gene etraftakilere dalmaya devam etsin yani cinlilerin bot olayi.. tabi onlarınki baya aşmış..[signature][hline]Darkened - Bartz

msn: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm evet,
level 40 quest botu bana da lazım.

çok yaşayasın creel, aklıma gelmemişti.

aslında oyunu total oynayan bişi yapsalar en temizi. gitsin tüm questleri yapsın, para kazansın, level atlasın, çinli kessin.

öyle yani...[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
Karakedi of Bartz - Lvl 19 Human - Healer Mage
Karakedi of Gustin - Lvl 33 Elf - Scout
KaraElf of Gustin - Lvl 20 Dark Elf - Dark Wizard
KaraTank of Gustin - Lvl 17 Human - Warrior
Sosyal ağlarda paylaş

Cinli amcalarin kullandigi botu buldum. Program gercekten dehset birsey. Yaptiracagi seyleri direk packet yollayarak yapiyor yani cogu macro tool gibi sendkeys (/target yaz sonra entera bas) ile yapmiyor. Kendine ozel radari var Butun moblar gozukuyor bu radarda. Istedigin herseyi yaptirabiliyorsun. Cinceden ingilizceye cevrilmis versiyonu oldugu icin doru duzgun cevirememisler cogu olayini cozemedim. Bu programin yayilmasi ne kadar dogru olur bilmiyorum.

Mesela sectiniz 3-4 tane mob o bolgede olan sirasiyla kesiyor onlari. HP senin yazdigin degere dusunce oturuyur senin yazdigin degere gelince ayaga kalkip devam ediyor. Senin yazdigin moblardan birini targetlayip ona dogru kosarken yanina agro bi mob gelip sana vurursa hemen donuyor ona daliyor. Herhangi bir player sana dalinca her turlu komboyu yapiyor. Bi arkadasla denedik indirdi bunu asagi :D Her hangi bir partiydeysen (krumada mesela) istedigin birini seciyorsun partide olan onun daldigi moblara daliyor otomatik.

Butun bu ozelliklerine ragmen cogu zaman sorun oluyor. 1 den fazla mob sana daldigi zaman olduruyor ama cok hp kaybediyor. Agro moblarin uzagindan gec gibi birsey olmadigi icin habire 2-3 mobla kapisiyor ve cok fazla dinleniyor. Normal elle kasarsam 4-5 kat daha hizli gain oluyor. Bu sebeple 1-2 kere deneme amacli kullandim botu. Bosverin siz bu bot davalarini kendiniz kasin en guzeli oyle. Ugrasilmaz botla motla[signature][hline]
LineageII Avatar:
Nick: Ogoed | Race-Class: Orc-Monk
Server: Erica | Level: 32
Starwars Galaxies Avatar(retired):
Nick: Dodo | Race: Human
Galaxy: Eclipse | Profession: Bounty Hunter

Turkish Gaming Cs Squad Fighter / Nfsu Squad Captain

tg|cs-nfsu`Dodo / #tr.gaming @ irc.quakenet.org

a.k.a streamer

[Bu mesaj Stream tarafından 28 Mayıs 2004 16:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DALtanyan, 28 Mayıs 2004 16:01 tarihinde demiş ki:
Dragonun ucmasi zor bir olay yaw clanin olucak kalen olucak o zaman ucuyor ancak.

hepsi var hepsi.. ama işte sürekli tıkla tıkla uçarken insan aşağıdaki güzelim manzarayı kaçırıyo.. şöyle bi bot bulamadım..[signature][hline]sadece ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

karakediden onay gelmedigi surece adresi veremem ne yazikki :( zaten urlsini hatirlamiyorum zar zor bulmustum 5mb lik bi program. bi yere upload etmem gerekicek[signature][hline]LineageII Avatar:
Nick: Ogoed | Race-Class: Orc-Monk
Server: Erica | Level: 32
Starwars Galaxies Avatar(retired):
Nick: Dodo | Race: Human
Galaxy: Eclipse | Profession: Bounty Hunter

Turkish Gaming Cs Squad Fighter / Nfsu Squad Captain

tg|cs-nfsu`Dodo / #tr.gaming @ irc.quakenet.org

a.k.a streamer
Sosyal ağlarda paylaş

Mokoto ya kesinlikle katiliyorum yanliz, lineage in sahibisi firma bu cin olayini gozardi edemez bence, sonuchta bu oyunu cinlilerin oynama sebebi para kazanmak/ kime satiyorlar bu parayi avrupa yada amerikaliya. e boyle giderse 1 tane bile cinli dishinda adam kalmayacagi icin oyunda (herkez c1 i bekliyor acikcasi kiminle kosuhtuysam) lineage sinek avlar. e sonuch olarak bunu ben dusunuyorsam elin sirket sahibi hayli hayli dushunur zevk icin yazmamishlar sonuchta bu oyunu adamlar para kazanmaya calishyor. %90 bole giderse cinlilerden c1 de kurtuluruz yok kurtulamazsak ben dahi dushunuyorum birakmayi.
ban chineseee ips
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros güzel söyledi
eşşeklik etmeyin çinli çinli diye
hadi karakedi ediyo o admin ona bişi diyemiyoz :p
siz bari etmeyin clanimdavar cayir cayirda kasiorlar
botu motu yok delikanlı çocuklar
yapanlarda var ırkçı millet oldukları için
ama bizim clandaki çinlilerle gidip çinli bot kesebiliyoz mesela
ha ille çinli çinli diye devam edecekseniz alin $u ss e bakin madem

buna da bakabilirsiniz bir cinliye turkce ogrettim ve arthadin isminide ogrettim :p ama biraz terbiyesiz $eyler barindiriyor
direk ss yerine link olarak koydum , ahlakim $eydir terbiyesizlige gelemem diyen komik oldugunu bile bile bakmasin[signature][hline]Cinli kanka , Movement Speed arttiran Dance of Wind skillini henuz alip almadigimi sormak icin dediki ;
u got run run dance ?

[Bu mesaj baaluo tarafından 29 Mayıs 2004 00:41 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

yeri filan değil
devam ettirmek istemiorumda çoğunluk evinde pc olan cebinde para olan insanlar değil
çoğunluk doğuda toprak evde yaşıyan insanlar

ama genede bi online gaming community oluşutyor Türkiyede yavaş yavaş
herkes çinlilere bok atıyor ama forumun %80nin de millet bende bot istiyorum diyor garip ironik[signature][hline]just a cute californian girl can change all
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...