Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun Dergileri

Parapa

Öne çıkan mesajlar

çok eskiden PCOyun alırdım. Taa A5 midir nedir o formatta çıkarken.
Sonra bir bilgisayarcının tekinin önünde yabancı dergiler arasında Gameshow gördüm.
İlk bakışta aşk bu demek heralde, görür görmez çarpıldım GS'ci oldum.
Sonra PC Oyun kapandı.
Level çıktı, ilk sayısını Duke Nukem ek bölümleri veriyor diye almıştık. Onu da hiç bir sayısını kaçırmadan almayı başardım.

Şu an bir tek Level alıyorum.

PC Oyun CD oyun ayrı dergiler sanırsam. Kalitesiz kapak olduğundan almıyorum.
PC Oyun adını CD Oyun diye değiştirince birkaç sayı almıştım. Bana birşey katan dergi değildi, ondan sonra hiç almadım.

Gameshow süper dergiydi ah ah...[signature][hline]Silver Fang Ahroun
Worshipper of Gaia
Sosyal ağlarda paylaş

iki ay da bir PC Gamer alırdım. uFf cdleri, cd kabları çok güzeldi. Simcity3000 nin demosunu verdiklerini hatırlıyorum da belli bir süresi vardı demonun kaç kere oynadım daha güzel bir şehirle bitirmek için... taA fi tarihte Freelancerın e3 videyolarını vermişlerdi böyle bir oyun olamaz demiştim. böHüÜü özledim o günleri.[signature][hline]sadece ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

walla abonesi oldugum tek gameshow vardı malesef battı :(
sonra pcgamer a takılam dedim ama bana cok bos dergi geldi.reklam full dolu kalın dergi ama bos iste.gereksiz tur seyler gosteriyor bosuna sayfa harcıyor.
Su aralar LvL dan baska dergi goremiyorum.
iste bi zamanlar LvL-Gameshow du simdi tek LvL oldu.
Ama eskiye gore level dergisi baya iyi.[signature][hline]Icq=212-213-215
macromedia flash,fireworks,dreamweaver,sphere...
Online gaming rulz.

Sosyal ağlarda paylaş

evet pcgamer'ı ben de sevmezdim.
adamlar ciddi takılıyordu. sadece oyunları tanıtıyorlardı.
sadece oyun tanıtımına 6 dolar felan ödüyorduk biz de (bu yüzden battı ya zaten).
gameshow zamanlarında, gameshow çok daha ucuza, çok daha başarılı idi.

ha ayrıca pcgamer'a 3-5 soruluk bi mail atmıştım. adamlar direk dalga geçmişti sorularla, ağzıma etmişlerdi. bir de "ciddi" takılıyorlardı, garip
geçen ay level'a yolladığım uzun ve saçma (cidden saçma) e-mail yayınlanmış, berker tek bir kelime etmeden düzgünce cevaplamış.
dergi kalitesinden midir, yazar kalitesinden midir, level'ın sevdiğim yönü bu işte..[signature][hline]Silver Fang Ahroun
Worshipper of Gaia

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 27 Mayıs 2004 17:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

97nin şubat sayısı var levelın bende.. ne hikmetse babam alıp getirmişti:) nisan 98e kadar bi daha level almadım. o dönemden beri sanırım 1 sayı eksiğim var kütüphanede baya bi yer kaplıyo:) compexte bikaç 97 sayısı daha almıştım bikaç kezde pcgamer aldım ama o adamlar amerika versiyonunu direk çeviriyolardı bildiğim kadarıyla ve iyi reklam parası veren oyuna iyi dendiği için amerikada onnarda iyi diyodu. hala çizgisinden sapmayan bi dergi level tabi alan artınca biraz samimiyet azaldı ama bu normal bana göre. tek kötü yanları forumları bence:)[signature][hline]Roken brengt u en anderen rondom u ernstige achade toe
MSN:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

Gameshowun eski sayılarını hala tutarım elimde ve şu ana kadar okuduğum en cana yakın en kaliteli dergi diyebilirim gameshow için. Ondan sonra da pc gamer gelir kesinlikle. Bir süre(6 ay kadar) lvl ı takip ettim ama sonra verdiğim paraya acıdığım için trgamerdan takip etmeye karar verdim. Nitekim artık çok oyun oynamıyorum. :)[signature][hline][i]for those who died alone...[i]
Sosyal ağlarda paylaş

pc gamer bence mektup yollanıcak kadar iyi bir dergi değildi. Hatta bazen adamlar amerikaya mektupları ing. e çevirip yollayıp tekrar türkçeye çevirip basıyolarmış gibi gelirdi bana. Ama oyunları iyi tanıtıyodu bence orası ayrı.[signature][hline][i]for those who died alone...[i]
Sosyal ağlarda paylaş

hatirliorum da pcgamer tam diablo 2 nin ciktigi ay kapanmisti..deli gibi bekliodum d2 incelemesini vs gunlerce gittim gazteciye yok dedi neden kapandi fln hep aklimda kalmisti...cunku baya uyesi wardi sanki ama bilmiorum bence super dergiydi.gameshow u aslinda gec kesfetmeme ragmen okurken bu kadar zevk aldigim baska bir dergi hatirlamiyorum
frp magic de oraya bagliydi o da cok iyiydi ah ah o zamanlar deli magic oynuodum deli gibi takip ediyodum
Sosyal ağlarda paylaş

Bu arada pcoyun kalitesiz kapak çünki karton :D Cdoyun baya düzeldi.Ek olarak cdoyun türkiyenin ilk oyun dergisi.şimdi atlıyacaklar cdoyun değil diye www.cdoyun.com girin bakın :) Daha level yokken vardı ilk sayısından itibaren elimdedir o dergi görüş olarak sordum tavsiye ettiğiniz dergi varmı ek olarak alayım diye bu arada cdoyun ultima serverleri tanıtımına başlıyormuş Yetkililere duyurulur :D[signature][hline]Ultima Emeklisi...
Sosyal ağlarda paylaş

cd oyun değil pc oyun..
ayrıca ondan önce 64'ler felan vardı diye hatırlıyorum

Level'a bakıyorum:
1986 - Commodore
1988 - 64'ler
1989 - Amiga Dosyası
1993 - Amiga
1994 - PC Oyun
1995 - Gameshow
1998 - PC Gamer
1999 - GamePRO
2000 - PC Games

97'de de Level Dergisi hayatına başlamış. Bir tek ilk sayısı yok elimde sanırsam..[signature][hline]Silver Fang Ahroun
Worshipper of Gaia

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 27 Mayıs 2004 21:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bi gameshow var bende herhalde 94-95 senesi yazmıyor da ustunde,gormelisiniz :)
siyah beyaz oldugu zamandan doom u falan tanıtıyor :P[signature][hline]Icq=212-213-215
macromedia flash,fireworks,dreamweaver,sphere...
Online gaming rulz.

[Bu mesaj mutos tarafından 27 Mayıs 2004 21:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hangi yıllardan bahsediyorsun azmo? merak ettim belki bulurum dergiyi..

gameshow gibi one-shot karikatür gibi mi yoksa imanewbie.com gibi çizgi romansal mı?[signature][hline]Silver Fang Ahroun
Worshipper of Gaia

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 27 Mayıs 2004 21:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...