Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aragones: Kalmak istiyorum.

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Arkasokak said:
aragonesin kesinlikle kalması taraftarıyım. istikrar lazım bir yerde. adam kendi sistemini oturtmaya başlamışken, kanatlara iyi bir kaç takviye ile güizayı beslicek bir kollektif futbol oturtabilirse bomba oluruz.

Şu saatten sonra aragones' i kulüp içinde kimse istemez bence. O yüzden o adamla istikrar yalan olur. Ama onun dışında katılıyorum, iyi bir teknik direktörle istikrarlı gidiş önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

Arkasokak said:
aragonesin kesinlikle kalması taraftarıyım. istikrar lazım bir yerde. adam kendi sistemini oturtmaya başlamışken, kanatlara iyi bir kaç takviye ile güizayı beslicek bir kollektif futbol oturtabilirse bomba oluruz.

aragones kalır da gene başarısız olursa basın azizin üstüne çok gider bu sefer.sanmıyorum ben kalabilecegini.
Sosyal ağlarda paylaş

Aragones kalırsa belki iyi işler yapabilir de, önce Aziz'in keyfine göre adam almayı bırakması lazım. Geçen seneki gibi 30 milyon Euro'ya iki yıldız (Emre'ye de yıldız denirse) alıp bütün transfer dönemini Josico'larla bilmemneyle kapatacağına, maç seçen uyuşukların yerine Aragones'in de isteklerine uygun 5-6 tane çalışkan adam alsın.

Bir başka seçenek de Aziz'in tribünlere yaranmak için Aragones'i direk yollaması tabii. O adam öyle "git" deyince gitmez de, Bosque gibi kastırır emekli ikramiyesi için muhtemelen. Sözleşmesi kaç seneydi hatırlamıyorum gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...