Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tüm Garbıj Aleminin 1 Mayısı Kutlu Olsun

fede

Öne çıkan mesajlar

superwiz said:
dine çamur atacam diye ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz lan ,gidin hıristiyanların günah çıkarmasıyla dalga geçin,ne biliyim,yahudilerin komik sakallarıyla ileri geri dua okumalarıyla,sütünü bile içmeyi günah sayan hindularla,donunun parçasını everestin tepesine çalıya bağlıyan budistlerle dalga geçin,gece gece crit attırıyosunuz yav,yaşasın 1 mayıs diosun resimde arapça muhammed yazıo töbe töbe

ne diyem,
Cemaziyelevvel'in birinci günü mü diyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

@superwiz: her ortamda olduğu gibi elbette bu sitede din düşmanı insanlar da vardır .

Ama iyi niyetine inandığım bazı arkadaşların böyle şakalar yapması ne kadar olgunsa , senin de onları böyle biraz yaftalamaya kaçman ne kadar olgundur bence bunu biraz düşünmelisin.yani diyorum ki, illa laf söyleyeceksen biraz değil hatta baya düşünmelisin bunu söylemeden önce .En azından karşındakinin niyetinden emin olana kadar.

ben de rahatsız oluyorum mesela bu geyikten ama varsayalım adam din düşmanıysa napim yani ben mi tutup bu saatten sonra dini öğreticem adama ? değilse ben mi espri tarzını belirleyeceğim adamın abicim bazı şeylerin üstüne geyik yapmak şık değildir diye . illa bir zorlamanın kimseye kazandıracağı bir şey yok .yani .

Garbage'ı ne hale getirdin diyenlerde bu genel mesele için sanırım bana hak vericeklerdir , esprilerini bok ettiğim arkadaşlarım da iyi niyetle karşılayacaklarını umuyorum .

İsteyince çok ciddileşebiliyorum yani ben hehe .
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
aktiftablet said:
az da olsa haklılık payı yok mu?
var ama bura garbage :)

cin alinin resim pek bi alakasız olmuş, adam da ona berserk olmuş. ^^

Bu çok saçma işte. Bunun garbage marbıcı olmaz. İnsanların kutsal saydığı değerlerle alay etmek heryerde yanlış. "Haklı ama..." diye devam eden bi cümle en yanlışı.
Sosyal ağlarda paylaş

mudo da bir ara budist temal ı dekorasyon eşyaları gelmişti.. içlerinden birş vardı düşünmek bile beni kıkır kıkır güldürüyordu (karı gibin böyle çünküme koskoca mapğazada ayı gibi kahkaha atamadım) o da böyle bildiğin kutu içinde buda kafası.. kutuyu açınca buda kafası çıkınca çok gülüyoprum ben eve alacaktım ama çok pahalıydı.. üst üste 5-6 kere kutuya aç kapa yaparak devreleri yaktım zaten işlemciyi de orada bıraktım

öyle böyle bir kkıkırdama değil.. sankim beni s*kiyler..

süpr bir şey lan kutuda buda kafası.. ahahah bak yine gülüuyorum ahahaha

dinle şaka olmaz (hahahasktirhahahaha)
Sosyal ağlarda paylaş

Otta bokta BAKIN ALLAH YAZIYOR diye gaza gelenlerin aklına turp sıkmak (nasıl oluyorsa o artık) istemekle beraber rahatsız olan arkadaşlarımız olabileceği için kitleme ihtiyacı içerisindeyim.
Ha bence her şeyle dalga geçilebilir, ben geçmem belki ama geçene de karışmam. Ama burada karışma zorunluluğu hissediyorum NİYEYSE.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...