Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Knight Online (MMORPG)

arian

Öne çıkan mesajlar

Valla nereye açıcağımı bilemediğim için buraya açıyorum valla kusura bakmayın şimdiden özür dilerim şayet yanlış yere açtıysam.Ve yanlışsa artık doğru yere taşırsınız.
Şimdi bu kadar konuştuktan sonra konuya gelelim :).Knight Online diye bir oyun var ve oyunu sizinle paylaşmak istedim.Knight Online'a girmek için yapmanız gereken tek şey üye olup 280mb'lık oyunu indirmek ve hemen girmek :).Açıkcası ben oyunu çok basit buldum ama isteyenler oynasın ve belki bazıları ilk MMORPG deneyimini yaşamış olurlar.[signature][hline]Gilthoniel A Elbereth!
A Elbereth Gilthoniel
o menel palan-diriel
le nallon si di'nguruthos!
A tiro nin,Fanuilos!
Arian Elwing
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Erutan, 31 Mart 2004 19:22 tarihinde demiş ki:
abi biosfear gibi bişey kötüye benziyor open beta zaten neye yarar open beta ?? ;D

Mighty den öğrendiğin kadarıyla server in çok kişiyle test edilmesi işte "stress" ölçümü yapılıyormuş[signature][hline]Bir şey biliyorsam; o da hiç bir şey bilmediğimdir.
In the name of the council !
La'unva Solmai @ Eclipse - SWG.
LONG LIVE REBELLION ! | diskavır mi

[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

closed beta ana buglar class dengelemeleri mob spawnlarının testi vb oyun içi şeyler için open beta serverın kaldıracağı oyuncu sayısı zoneların yoğunluğu serverın kasılmasının clientlar üzerindeki etkilerini ölçmek buna göre serverların optimasyonlarını yapmak için[signature][hline]Özhan Canaydın demiş ki "vatan haini mektebi sultaniye pankartını açanları kınıyorum"

bir hafta sonra vergi daireside demiş ki "galatasaray klübünün vergi kaçırdığı tespit edilmiş olduğundan dolayı 1 trilyon lira cezaya çarptırılmıştır"
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Ben bi türk guild biliyorum ama oynamıyorum,bizim arkadaşlar kurmuştu oradan kaldı aklımda.Adı "Türk Aygırları" istersen bi sor sanırım tüm Türkleri alıyorlardı.[signature][hline]Gilthoniel A Elbereth!
A Elbereth Gilthoniel
o menel palan-diriel
le nallon si di'nguruthos!
A tiro nin,Fanuilos!
Arian Elwing
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...