Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Neler yapılabilir iyi bir bağlantıyla?

odchu

Öne çıkan mesajlar

cybersex[signature][hline]Düşünmemeyi düşünür müsünüz?Düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı" düşünür müsünüz? Düşünmemeye çalışmamayı düşünmemeye çalışırken "düşünmemeye çalışmayı düşünme" diye düşünür müsünüz?Sonra düşünmeden duramadığınızı düşünür müsünüz?
Sosyal ağlarda paylaş

dc++ hub kurabiliriim, oyun serverı (enemy territory özellikle) kurarım, belki kendi sitemi host ederim, geceleri ftp serverı yapabilirim. sora radyo yayını, divx ten tv yayını yaparım, net için program yazarsam ilginç denemeler yapmak için serverım olmuş olur. işte nebleyim bi ton şey[signature][hline]RAAAAAAAHAAAAAAA !!!!
Sosyal ağlarda paylaş

ee sanirim sole bisi olmustu arkada 5 6 tane steaming video oynayip duruyodu 2 tane tv kanali yayindaydi bi de site download ediyodum kulliyen ..ustune netcam ile msn de biriyle geyik yapiyoduk..daha dogrusu adam benim sesimi es zaman li duyabiliyor goruntumu kesik kesik alabiliyodu..ama tavsiye ederim steamler harika oluyor

sayki sevki ve harbiden bıkıyosun evde cdler canta canta duruyor ee nooluyor hic brine bakmiyorum bile ..denemek icin bi hafta sonu su download managerlerden birine yahoo yazip biraktim pzt 80 gb hd agzina kadar doluydu..silmeye usendim formatladım..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...