Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mektup 2

dunno

Öne çıkan mesajlar

eğer birisini seviyorsan özgür bırak ve ayağına taşlar bağla . kaçmaya çalışacaktır . bir süre sonra bacakları çok güçlenecek ,taşları çözdüğünde çok yükseğe zıplayabilecektir. dönerse müjde bir çekirgeniz oldu dönmezse zaten hiç senin olmamıştı
Sosyal ağlarda paylaş

Wylde said:
bende diyorum ki bi çocuğa bu kadar kafa yorma kendine yazık edersin bırak o yorsun sana kafa aaa kızsın kız dediğin peşinden koşturur hiç hoşuma gitmiyo erkek için uğraşan hatunları gördükçe sinirleniyorum doğanın düzenini bozuyolar diye

cok haklı oldugunu dusunuoyrum. iste bu yuzden kızın erkegin pesinden kosmaması gerek.
sevdigi erkegin onun pesinden kosmasına izin vericek sadece. o onun pesinden kossun diye erkege ortam hazırliycak. taktik "biraz kacmak" ki kovalayabilsin.
aslında bi yere kactıgım yok. onunla olmak istiyorum. ama kızın bu dusuncesini saklaması lazım biraz
Sosyal ağlarda paylaş

ne nazı. adama "sen benim icin herkesten farklı bi yerdesin" dedim en son. onu toparlamaya calısıyorum. nazdan cok uzagım yani

"karsındakine "sen cok ozelsin, benim icin herkesten farklısın" demek g** kaldırır ve bu cok iyi bisey diil"
teorisinde hemfikirsiniz benimle d mi?
Sosyal ağlarda paylaş

dunno said:
sizi cok seviyorum. tüm kaprislerimi siz cekiyosunuz. siz olmasanız bitmistim ben=)

peki biz senin postlarini okurken ne hissediyoruz, bize sordun mu?
bencillik düpedüz.
günlük al kendine, oraya dök icini. cok da public ortamlara yazmak istiyorsan, ver sinif arkadaslarina, komsularina okuyup yorum yapsinlar di mi. bu da bi opsiyon sekerim. tabi pirincle mercimegin arasindaki farki kavramak lazim önce.
edit: tüh garbage'a tasinmis, post kascektik halbuse.
Sosyal ağlarda paylaş

Wylde said:
ya fede çok merak ediyorum feridun düzağaçtan mı çaldın bak senin nikini gördükçe ben kısaca fede sesleri yankılanıyo deliricem bi gün nefret ediyorum o şarkıdan yahu

şarkıdan önce vardı benim nicim. sene 97 kantır oynarken kullanıyodum sfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Wylde said:
eğer birisini seviyorsan özgür bırak ve ayağına taşlar bağla . kaçmaya çalışacaktır . bir süre sonra bacakları çok güçlenecek ,taşları çözdüğünde çok yükseğe zıplayabilecektir. dönerse müjde bir çekirgeniz oldu dönmezse zaten hiç senin olmamıştı

iyi güldüm buna gece gece.
Sosyal ağlarda paylaş

Sixoms said:
Wylde said:

iyi güldüm buna gece gece.

AHAHAHAHAHAHAHHA
Sosyal ağlarda paylaş

Wylde said:

oha lan cem dinlenmiş arakı gördüm aahahahaha
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...