Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Noblegarden

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

fizban said:
target ın cinsiyetini çözmek için:

/run local genderTable = { "Unknown", "Male", "Female" }; DEFAULT_CHAT_FRAME:AddMessage('Target is ' .. genderTable[UnitSex(target)] .. ' ' .. UnitRace("target") ..'.');

Bu kadar zor mu yaa?
Çıbıldak olsaydı hemen anlardık dimi
Sosyal ağlarda paylaş

Eloise said:
-magtheridon

dostumuzu dusmanimizi tanidik yumurtalar sayesinde, naber? =P

nedense ben hep dü$manımı tanıdım, bu hordelar çok acımasız. ben onlara güzel şehirlerimizi açıyorum onlar gelip Azure Watch'da Dolaanar'da beni kesiyorlar :(. Yadırgadılar galiba çiçekli böcekli yerleri. (Taurenler hariç)

Bide bu eventla Dwarf Femalelara olan ilgi arttı, serverda gördüğüm bir kaç dwarf female'in kıçının tavan yapması, bir popstar edasıyla etrafta dolaşmasıda çok komikti.
Sosyal ağlarda paylaş

Magnum said:
Eloise said:
-magtheridon

nedense ben hep dü$manımı tanıdım, bu hordelar çok acımasız. ben onlara güzel şehirlerimizi açıyorum onlar gelip Azure Watch'da Dolaanar'da beni kesiyorlar :(. Yadırgadılar galiba çiçekli böcekli yerleri. (Taurenler hariç)

Bide bu eventla Dwarf Femalelara olan ilgi arttı, serverda gördüğüm bir kaç dwarf female'in kıçının tavan yapması, bir popstar edasıyla etrafta dolaşmasıda çok komikti.

oyle durumlarda LF Mystafa for /spit. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Eloise said:
Magnum said:
Eloise said:
-magtheridon

oyle durumlarda LF Mystafa for /spit. :D

dayı, ben hordeca öğrenmek istiyorum. böyle diplomasi olsa gidip konu$sam diyorum. =D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...