Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Invadoria Legion - Karak Norn - Destruction

beerdush

Öne çıkan mesajlar

sardius said:

olabilir<* ama sor bi niye? çünkü cengaver gibi en önden cıkıyorum haliyle gelen bütün dmg i alıyorum???

(herşeye cevabım olur gelmeyin üstüme:P)

e bu cevaba karşılık artık bende en çok kesilen üye olaraktan sardinin tekniklerini kullanıcam forumlarda. :D

idolümsün sardi... :D
Sosyal ağlarda paylaş

FatihTheOasis said:

Abi bi kaçtanede healer çek benlede yanlız hissetmiyim o kaslı chosenlar arasında kendimi bi ev hikayem vardı bi ara anlatırım size haha :)

valla te var rift yok malesef ya healerini alacağım ya da seni... rift için ise bir magus bulacağız sana hep beraber toplaşıp gelin akşam yemeğine diye. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Reyna said:

nooluyo yavs kim kimi çekiyor ayrıca tank çemenin nesi güzel veya doğru oda tartışılır neyse ... guild vs guilde bizde moonlapse olarak katılabiliriz yada 6 vs 6 ya ...

Yok be yeter sizin guildinizden çektiğimiz zaten sürekli guildce bi iş yapıyosunuz :) ne geliyosa sizin guild bide bi zamanlar 21 gr dan geliyoduda şimdi yok ortalarda 21 gr harbi nereye kayboldular hepi topu 12 ızdırap beraberdi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Tandagh said:

Biraz reklam yapayım ,Guild level 37 olmak üzere yakında ortalığın tozunu attıracaz armorlu hızlı mountlarla:P.Domuzun rengini ne seçsem ki?:P

Aman üstadım domuzla fazla haşır neşir olma, Allah muhafaza Grip filan kaparsın. :D En sağlamı helikopter gel biz sana ucuzundan 2. el bir helikopter yapalım. :D

Not: Şimdiden rank 37 niz hayırlı uğurlu olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...