Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Invadoria Legion - Karak Norn - Destruction

beerdush

Öne çıkan mesajlar

Emek emek yazdığınız bütün mesajları ağzımın tadıyla sildim. Bir probleminiz varsa birbirinizle özel mesaj ile halledin dedim, öyle yapın lütfen. Paticik bir tartışma platformu evet, tartışma platformuyla kahvehane arasındaki farkı anlayarak tartışalım. Bulunduğunuz ortamın kalitesine uygun davranamayacak kadar fevri iseniz mümkünse ne beni, ne diğer moderatör arkadaşları banlatmakla, mesaj silmekle uğraştırmayın, kendiniz bırakın bu işleri.

Öptüm.
Sosyal ağlarda paylaş

fallou7 said:

.Classlarda sisme veya sayılarında dengesizlik olmaması icin ihtiyaca göre karakter alınıyor.Guildde de mdps haddinden fazla var bu sebepten ötürü mdpsler şu an için alınmıyor diye biliyorum

Guild içinde dungeonların dengeli gruplar halinde yapılabilmesi ,rvrda heal tank dps dengesinin sağlanabilmesi ve guild içindeki arkadaşların biran önce itemlarına kavuşması amacıyla böyle bir uygulamaya gitmekteyiz.Şu an mdps alımı yok ama denge sağlandıktan sonra herkese kapımız tekrar açılacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Dediğin gibi tercih senin ,burada tercihler birkaç kişinin oylaması ile yapılıyo ,senin tercihine saygım sonsuz ama daha önce test edildi ve başarısızlıkla sonuçlandı .Sistemli ve kurallı gitmek dengeleri bozmamak herzaman daha iyi ,dışarıdan birilerini alalım mutlu edelim mantığından daha çok guilde veya guild rank e zaten katkısı bulunmuş mevcut arkadaşları huzursuz veya mutsuz etmemek bizim için daha önemli.
Sosyal ağlarda paylaş

Obaa amma yazmışsınız okuyana kadar canım çıktı ... öncelikle eski guildime başarılar dilerim herzaman yanınızdayım ... 1.5 aydır yoktum sınavlardan dolayı geri döndüm haberin olsun sardius hehe :) bu arada bizim guidten adam kesmek zordun savaş alanında kesipte güzel loot düşürüyosanız haketmişsiniz demektir :):):) Şaka bir yana Moonlapse le rvr yapmak çok zevkli bunu bilir bunu söylerim ... Ha bide Bakarizi kesmişsin onuda buraya yazmışsın Sardius .. Bakariz üflesen ölür be hehe :)
Sosyal ağlarda paylaş

bakariz said:

Guild vs guild ? Hodri meydan...

valla bizim topluluga su an guild demek pek mümkün degil. kimi sınavlardan girmiyor kimi baska oyunlara sarmaya basladı ve sinsice baska guilde kacmaya calışanlar var falan:P yani su an cok dagınık ve az kişi ama lider isterse kurar bi grup yaparsınız bişiler:)

genel olarak bi kaç kişi 1.3 ü bekliyoruz. eger oynamaya devam edersek ve guild böle giderse bu kişiler baska büyük guildlere kayma planındalar:)

ama ben size yeterim yaw. olmadı buluşalım, siz guildce gelinde ben kesim sizi:P
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:

bakariz said:

Guild vs guild ? Hodri meydan...

valla bizim topluluga su an guild demek pek mümkün degil. kimi sınavlardan girmiyor kimi baska oyunlara sarmaya basladı ve sinsice baska guilde kacmaya calışanlar var falan:P yani su an cok dagınık ve az kişi ama lider isterse kurar bi grup yaparsınız bişiler:)

genel olarak bi kaç kişi 1.3 ü bekliyoruz. eger oynamaya devam edersek ve guild böle giderse bu kişiler baska büyük guildlere kayma planındalar:)

ama ben size yeterim yaw. olmadı buluşalım, siz guildce gelinde ben kesim sizi:P

Bu lafi solediğimde Kalit bana abi gene ağlicak nie soluyorsun ki dedi haklı cıktı:) Madem guild değil topluluksun ozaman suscan guildlere laf etmicen hade canım :) B)-

Guild vs guild e gelebildiğiniz zamana kadar bu konulara girme :) Davet Açık...
Sosyal ağlarda paylaş

konuya girmedim ki ben? guild vs guild olayını acan sensin:)

ben sc lerden kactıgınızı söylerken exile olarak kastetmedim ki. bu cogunlukla bc ile girdigimde gördüğüm bi olay ve kişisel olarak şahit oldum. sen olayı hemen guild vs guilde cevirip sorada guildimiz az deyince laf sokmaya calışıyorsun, üste cıkmaya çalışıyorsun. bırak bu işleri:)

bi tutturmussunuz "aglamak" kelimesini gidiyorsunuz. niye aglıyayım ne için?:) laf olsun diye yazdıklarımı aglamakla karıştırmayın. ben halimden gayet memnunum:)

kaldı ki de bu aglama suclamasının exile a en fazla kesilen adam title ı bulunan kalitden gelmesi de komik:P
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:

ben sc lerden kactıgınızı söylerken exile olarak kastetmedim ki. bu cogunlukla bc ile girdigimde gördüğüm bi olay ve kişisel olarak şahit oldum. sen olayı hemen guild vs guilde cevirip sorada guildimiz az deyince laf sokmaya calışıyorsun, üste cıkmaya çalışıyorsun. bırak bu işleri:)

bi tutturmussunuz "aglamak" kelimesini gidiyorsunuz. niye aglıyayım ne için?:) laf olsun diye yazdıklarımı aglamakla karıştırmayın. ben halimden gayet memnunum:)

kaldı ki de bu aglama suclamasının exile a en fazla kesilen adam title ı bulunan kalitden gelmesi de komik:P

Abooo ne dedi ....
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:

Karşında Pre partiler warsa senın o an girdiğin sc random sa kalip kendını madara ettirmenın anlamı olduğunu düşünmuyorum şahsım adına...Sizdede benzeri durumları goruyoruz ama bunu dile getirmeye bile gerek duymuyoruz :)Biz girdiğimiz sclerde red,bc,els le kapişmaktan cekinmiyoruz bilakis onların olmasını istiyoruz ki kestikmi rp gelsin :)

Ben madem sc de kaçiormuşuz vs yapalım dedim üste cıkmak laf sokmakla alakası yok :) Açık çek verdim Guild adına :)

Ağlama mewzunun nedeni basit herşeye bi bahanen var B)- Ağlamadiğini sölemeye bile :D

Exile e enfazla kesilen kalitmi bilmem ama exile da en fazla seni kestimiz kesin be :)

Bu arada reyna gazlama :)
Sosyal ağlarda paylaş

Jaruza said:

savaşmakla bir yere varılmaz sevişmek lazım 6vs6 sevişme duellosu yapalım sonra /toast çekip hippiler gibi özgür olalım :)o

zamanında 6vs6 ve diel teklif edildi diye hatırlıyorum ama sanırım karşılık bulmamıştı.

bu arada sardi kesme kesilme mevzuna geri dönüyoruz sanırım. ama bildiğim size en fazla kesilen title'ım falan yok. ha keza oasis cva thartias ve ragazzo (garip hariç :D o exile'ın en etkili memberlarından) ya karşı biraz fazlam var gibi görüyorum. :D ha seni de guardlara yakın yerlerde gördüğümde mümkün mertebe yakınıma çekiyorum ki beni daha iyi gör diye :D
Sosyal ağlarda paylaş

hahah haa. beni yanına ceken maralara gülüyorum sadece:P kac mara beni cekip bide üstüne gebermiştir:) neyse senle bi ara duel yapıcaz. o mutasyona uramıs kollunu koparıp diger eline vericem:P

ha bu arada exile da oasis, archkan varken en fazla kesilen adam title ı bende degil ona eminim:)
Sosyal ağlarda paylaş

yani kalitkan :) yarıldım hocam beni karıştırmasaydın bare zerg arası muhabbetlerde alanımdan ölen milyonlarca adam varken gıkımı çıkartmadımda haftada 1 ipinle zerge çekip ölmemden bahsediyosan 5k hpyle sana anca "SO ?" title'ı veririm :) fazlam var diyosan hangi konuda onuda bi açıklığa kavuşturalım sonra bütün fazla memberlarla bi solo veyahut vs guild yapabiliriz ben varım bu işte arkadaşlar son olarak ipinle ilgili yazdığım bi mani var "ipimle kuşağım nerdesin uşağım"
Sosyal ağlarda paylaş

FatihTheOasis said:

yani kalitkan :) yarıldım hocam beni karıştırmasaydın bare zerg arası muhabbetlerde alanımdan ölen milyonlarca adam varken gıkımı çıkartmadımda haftada 1 ipinle zerge çekip ölmemden bahsediyosan 5k hpyle sana anca "SO ?" title'ı veririm :) fazlam var diyosan hangi konuda onuda bi açıklığa kavuşturalım sonra bütün fazla memberlarla bi solo veyahut vs guild yapabiliriz ben varım bu işte arkadaşlar son olarak ipinle ilgili yazdığım bi mani var "ipimle kuşağım nerdesin uşağım"

solo düel teklif edildi, guild vs dendi(guildi karıştırma şekline geldi muhabbet) kabul edilmedi. ha sorun değil zaten bundan önce bir topicte kesme kesilme muhabbeti yapmayacağım demiştim. :D zorla katıyorsunuz beni işin içine sonrada birşey söyleyince yok öyle değil böyle yok böyle değil şöyle. :D 1. ben sardiyi çekiyorum yanıma seni değil oasis. çekiyorum ki biraz daha yakından göreyim kel kafasını diye. :D 2. zerg arasında kendini patapata patlatıp kestiğin adamların zaten hesabını sormaya kalkan yok çünkü max kill hep bw'lerde çok feci patlıyor ve vuruyorsunuz bunu kabul ediyoruz. patlamadan ölmeniz için elden geleni yapıyoruz zaten.

ha yine topic amacı dışına yönleniyor yine farklı konular üzerinde konuşuyoruz. ama olsun tatlı tatlı bu rekabetin olmasından memnunum. oasis bundan sonra senide zergin içine çekeceğim ki kendini patlatıp daha çok kill al diye :D (buda benden sana bir kıyak gelsin :P)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...