Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Invadoria Legion - Karak Norn - Destruction

beerdush

Öne çıkan mesajlar

mesela ben 2 savunmada da vardım. onun dısında sc yaptık paso:) hatta moonslape gelmişti karsımıza yenemedik ama kestiklerimizden invader bot düştü archmage imiz avsolene. 1 tane de royal crest düştü ama buglandı alamdı kimse pehh.

ben zamanında burda orderda baslarken order güçlü diye baslamadım. haberim bile yoktu durumlardan. order oynayasım vardı ve burda turk tanıdıklar var diye gelmiştim:) ancak tabi ki orderın ic ye gidememesi veya stage 2 ye gecememesi gittikce sorun olmaya baslıyacak. cünkü kimse warlord veya sove. set toparlayamayacak bu sekilde. crest toplayarak olmaz bu iş uzun sürer cok:)

neyse bakıcaz belki bi ayar cekerler belki dedigim gibi transfer acarlar falan:P
Sosyal ağlarda paylaş

Burdada aynı durumlar herkezde invader set war suan yanı daha lvl 38 adam bile nerdeyse fll set :) kestiğimiz adamlardanda birak warlord'u chest'i inv chest bile düşmüyor ancak Bc'den bi adam bulcanda kescende denk gelcek...

Bizde Sc pek yok bu ara her an bi zone kitlendiği için oradan oraya koş açıkcasi sıkılmaya başladım bole olmasından order ın sawaşmamasından sadece keep defance yapmasından.Order lock lanmasın die bi kaç kez saldırıp sonrasında direk fort a geçior...
Sosyal ağlarda paylaş

uzun suredir war a ara vermistim, geri donus yaptim ancak rank 40 disciple of kainim yeni bir servera tasinmisti ve tanidik kimse yok o serverda. Dolayisiyla yeni karakter acmaya karar verdim :

K8P de black guard'a basladim rank 17, isim mephesti
Bir mail vs atarsaniz guilde apply edebilirim :)

sevgiler saygilar
Sosyal ağlarda paylaş

Ben uzun zamandır karak azgaldayım :) Bizim serverda türk [i]oldugunu sanmıyorum hic görmedim varsa bile kesin orderdadır xD
Hic türk varmı diye bakmıstım ama görüyorumki diğer serverlarda baya varmış. Bizim serverda gayet dengeli Her an hersey değişebiliyor.Birgun benim oldugum servera ugrarsanız bekleriz :) Nickim Gangze oyunda ve level 40 WE.Herkese iyi eğlenceler.
Sosyal ağlarda paylaş

GanGze said:
Ben uzun zamandır karak azgaldayım :) Bizim serverda türk [i]oldugunu sanmıyorum hic görmedim varsa bile kesin orderdadır xD
Hic türk varmı diye bakmıstım ama görüyorumki diğer serverlarda baya varmış. Bizim serverda gayet dengeli Her an hersey değişebiliyor.Birgun benim oldugum servera ugrarsanız bekleriz :) Nickim Gangze oyunda ve level 40 WE.Herkese iyi eğlenceler.

Azgalda 15 lvl bir wp war ters taraftayiz biz seni k8p ye bekleriz kalıcı olarak :)
Sosyal ağlarda paylaş

bakariz said:
GanGze said:

Azgalda 15 lvl bir wp war ters taraftayiz biz seni k8p ye bekleriz kalıcı olarak :)

Teşekkür ederim davetin icin ama serverımdan gayet memnunum sıkıcı olmaya basladıgı zaman gelebilirim :)
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:
azgalda order tarafında türk var:) sardius(wp)-darkblue(bw)-sinless(ib)-recs(archmage)-trathias(wh)-ironscream(ib)-azra(sw)-saskin(wh) vs... bi kaç kişi daha var ama hatirlayamadım:)

Bir kaç türk nickli arkadaşları görüyorum zaten orderda ama bizim destructionda yok sanırım :D Mesela Emel var orderda onu hatırlıyorum :D
Sosyal ağlarda paylaş

sardius said:
azgalda order tarafında türk var:) sardius(wp)-darkblue(bw)-sinless(ib)-recs(archmage)-trathias(wh)-ironscream(ib)-azra(sw)-saskin(wh) vs... bi kaç kişi daha var ama hatirlayamadım:)

hahaha bak aynı basede buluşmuşuz sadece oynamıyoruz:) Bizdende bi donem ora baya char açan oldu ama hiç birimiz devam etmedik

Leila Kanz said:
oyunda degilim istetyim ancak saat 19 - 20den sonra oynayabilirim, hafta sonlari ise genelde butun gun :)

O saatlerde oyun olucam bende wisp atarsın :)
Sosyal ağlarda paylaş

Guild'imiz hizla büyümeye devam ediyor guild lvl 34 oldu Aktif üye sayimiz 60'a yükseldi ve bunların %90'ı türk.

- 3 grup city pq farm'a başladık yakında bu sayı 4'e çıkıcak..
- Lost Vale Farm'ımız 2 ayrı grup olarak sürüyor
- Nerdeyse büyün üyelerimiz Invader'landı

Oyuna yeni başlıcak yada bu server'a geçicek arkadaşlar için

Magus,Shaman,Zealot,Black Orc class'larında oyunculara şiddetle ihtiyaç vardır

Shaman'ın Dps'i de var artık gelsin şöle 2,3 shaman :)
Sosyal ağlarda paylaş

bakariz said:
dakro said:
ben yeni girdim abi... wl bot alıcam abi... bi 4-5 crests be abi... alla rızası için be abi alla sevdiğine kavuştursun abi ne muradın varsa versin abi :D

Tipik Bejekeli :D

edepsiz elf! sana birşeyler söylerdim ama... seni Allah'a havale ediyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...