Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekmek

ZaugnaKhaldun

Öne çıkan mesajlar

Aga zaten aylardır tarafımdan yapılan geyiğin 9 yaşındakı bi kıza
üstünde meyve suyu lekesi kafasında parti şapkasıyla serçe parmağım boyunda ereksiyonu olan birinden karı stalklamak için suugle acc isteyip alamamasından sonra banlı oldugum forumda yapılması bahsi geçen fotodan sonra internete girmeyi bırak ayar felan vermeye çalıştıktan sonra şaşırtmadı beni.
Sosyal ağlarda paylaş

eight said:
üstünde meyve suyu lekesi kafasında parti şapkasıyla serçe parmağım boyunda ereksiyonu olan birinden karı stalklamak için suugle acc isteyip alamamasından sonra banlı oldugum forumda yapılması bahsi geçen fotodan sonra internete girmeyi bırak ayar felan vermeye çalıştıktan sonra şaşırtmadı beni.
peki ya 3 yaşındaki bebeğin kundaktan kalkmadan ereksiyon olurken televizyon izlediğini görüp rusyaya pasaport çıkartıp ordan geçen elemena naber lan deseydi ?
Sosyal ağlarda paylaş

eight said:

,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...