Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Free Realms

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

uzundur betasina girmek icin ugrastigim casual mmo. sonunda becerdim ve girdim oldukca begendim. aiondan daha cok hosuma gitti desem beta olarak yanlis olmaz :P

oyunda bir cok sinif oluyorsunuz ve hepsini ayni anda oluyorsunuz. ornegin once brawler oluyorsunuz sonra pet trainer sonra chef sonra karting yariscisi ve hepsi sizin kisisel kartiniza yaziliyor istediginiz anda yerine ve oyundaki queste gore degisiyor ve gerekli sinif oluyorsunuz.

oldukca wow vari grafikleri var ama biraz daha cocuksu. ozellikle kucuk cocuklar dusunulerek yapilmis bir oyun ama ne bilim 37 yasinda biri olarak begendim en azindan klasik kilic kalkan rpglerinden degisik olusu ile hosuma gitti. sonucta tum mmolar sanki birbirinin ayni bu aralar. sadece isimler ve grafikler degisik o kadar.

free realms bu arada soe den geliyor. beles olacak ama belli sinif ve questleri yapabilmek icin para vermek gerekiyormus. en azindan denemeye deger .

www.freerealms.com

General Features

* Rich Character Creation: With over 30,000 wearable combinations, you can blend fantasy and reality to create your perfect avatar
* Be Whoever You Want: Be a ninja one minute and a kart driver the next! With fifteen jobs available at launch, you can find your perfect job, or try them all!
* Kid-Safe: Parental controls allow for the customization of safety options, including pre-canned chat, reporting and filters for younger players
* Fun for Everyone: With so much to do and see it's easy to find something for you
* Vibrant, Deep Environment: Unique and breathtaking environments for gamers to explore. Areas include the snowcapped mountain villages of Snowhill, the dark and mysterious Blackspore, and real fun in the sun at Seaside
* Connect with Friends: Whether you're meeting up with old friends or finding new ones, Free Realms lets players stay connected through its social networking page
* Trading Card Game: The Free Realms Trading Card Game will let players pit a variety of fun characters and creatures against one another in fun, fast-paced combat

siniflar sunlar : (acaipler evet)

brawler
ninja
archer
wizard
chef
medic
kart driver
blacksmith
postman
pet egitmeni :P gibi bisiide var.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyuna girer girmez kanım ısındı ya, hoş baya. Canın sıkıntılıyken falan girip 3-5 dakika oynamalık.
Kontroller de ayrıca hoşuma gitti. Tam alıştığım tarz, WoW stili, sağ tuşa basılı tutarak kafa çeviriyosun, sol+sağ aynı anda basıp koşabiliyosun falan.
Oynarım lan ben bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...