Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

XT-002 Deconstructor (target is too close)

ozkolous

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar bu boss fightta kalp ortaya çıktığında targetlamama rağmen herhangi bi rangeimde dmg yapmaya çalıştığımda bütün skillerime "target is too close" diyor.

info: hunterım ( sanki bütün rangeim dz gibi )

info 2 : boss fighta girmiş olanlar bilir ki , kalp ortaya çıktığında 2 kat dmg yapıyorz.yani ordada dmg yapma demeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun şu: Eğer Heart Phase'e geçerken, target değiştiriyorsan (scrapbot, pummeler) tekrardan heart'ı targetlayamıyorsun.

Deconstructer bağırırken target değiştiremyeceksin. Kalp ortaya düştüğünde, otomatik olarak onu targetlıyorsun ve devam ediyorsun.

Dellendim geçenlerde aynı sorun yüzünden :p
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:
Sorun şu: Eğer Heart Phase'e geçerken, target değiştiriyorsan (scrapbot, pummeler) tekrardan heart'ı targetlayamıyorsun.

Deconstructer bağırırken target değiştiremyeceksin. Kalp ortaya düştüğünde, otomatik olarak onu targetlıyorsun ve devam ediyorsun.

Dellendim geçenlerde aynı sorun yüzünden :p

saolasın denerim ama pek böle olacağınıda sanmıyorm çünkü kalp ilk inerken target değiştirmemi gerektirecek bi durum olmuyor.
ayrıca hunterla orda dps yapamıyom diye kendimi raidden azat ettim ama aynı zmanda resto shamnla oynadığım için raide geri summon edildim :). shamanınla orda sırf meraktan dps denedim ve 450-500 dps yapabildim.yani targetta bi sorunum olmadı.

not: addonsuz da denedim :(
Sosyal ağlarda paylaş

ozkolous said:
arkadaşlar bu boss fightta kalp ortaya çıktığında targetlamama rağmen herhangi bi rangeimde dmg yapmaya çalıştığımda bütün skillerime "target is too close" diyor.

info 2 : boss fighta girmiş olanlar bilir ki , kalp ortaya çıktığında 2 kat dmg yapıyorz.yani ordada dmg yapma demeyin.

bu benimde başıma geldi, biraz geriye çekilip range i arttırınca sorun düzelio
Sosyal ağlarda paylaş

walkie said:
ozkolous said:

bu benimde başıma geldi, biraz geriye çekilip range i arttırınca sorun düzelio
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...