Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılmazlar Tekstil Sunar : Playoff 2008-2009

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

BiTcH_oFBaT said:
Boston gene alır kupayı, yüzükleri takar tura çıkar :p

garnett ne kadar yok bu arada bileniniz var mı?

boston anca geçen seneki yuzukleri takar dolaşmaya çıkar auheuuhea
lal ve clevland finali gorur gibiyim. kobe ve lebron cok inandılar bu sene. gogo kobeeeee
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de,kaç sene geçti hala Lebron'un One-man Show'u olarak görmekten vazgeçemediniz Cavs'i.

Ilgauskas-Ben Wallace-Joe Smith-Varejao 4lüsünün oluşturduğu bir pota altına sahipler en başta.Ilgauskas dışında hücum olarak aman aman bir tehdit olmasalarda,gerek sertlik gerek mücadele olarak Lakers pota altının dayanabileceği isimler değil bunlar.
Hele ki seri 6'ya,7'ye uzarsa,Bynum ve Gasol'ün fizik yetersizliği iyice göze çarpacaktır,yorulacaklardır.

Gününde bir Howard veya Garnett zorlayabilir bu boyalı alanı o kadar.

Bynum'ın faul-out olmadığı maç geçmez öyle söyleyeyim.

Delonte West-Gibson ve en önemlisi Mo Williams ise Cavs'ın senelerdir Eric Snow'larla,ölü Hughes'larla götürmeye çalıştığı ön alanın oyuncuları.Ciddi bir kalite farkı var.

Herkesin dile getirdiği finalde Lakers'ın avantajı Kobe'nin eşleşme problemi ve Ariza'nın Lebron'u tutabilme ihtimalini sevmesi olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

76ers kazanmış 2-1 yapmış seriyi izlemedim maçı ama bir önceki maçı izledim ve orlandonun çok zorlandığını söyleyebilirim sixers karşısında.Igoudala'yı durdurmakta çok zorlanıyorlar Hido elinden geleni yapıyor ama yardım gelmezse olmaz.Ayrıca Hido ve Lewis şut yüzdeleri yerlerde sürünüyor ki magicin en büyük silahlarından biri dış şutları.
Sosyal ağlarda paylaş

BulletRide said:
Şöyle söyleyeyim o zaman,onlar back-to-back maçlar değildi.2 ay arayla Lebron'u savunmak farklı,2 gün arayla savunmak farklı.

1 tutar 2 tutar,sonra ziyan olur.Kobe savunmada da üstaddır orası ayrı fakat size farkı doğanın bir kanunu

Görev adamı Ariza varken,Kobe şutuna odaklanır.

anladım demek istediğini ama zaten kobeyi lebrona verip bırakmıyor lakers savunması.yardımlaşmayı çok iyi beceriyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...