Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılmazlar Tekstil Sunar : Playoff 2008-2009

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

çok zevkli bi seri olacağı kesin ama lakers karşısında tutunabileceklerini sanmıyorum ben orlandolu oyuncuların.

orlando ters takım da olsa bu kadar tecrübeli ve aç bi lakers muhtemelen bırakmıcaktır. cavs'e benzemiyor lakers. tüm parçalar oturmuş ve üstüne kobe bryant gibi ligin uzak ara en iyisi var, adam tam bir game winner. bir şekilde kazandırır seriyi :)
Sosyal ağlarda paylaş

alston'dan iyidir abi :)

ki yanlış hatırlamıyorsam çok eski maçlardan birinde onun hakkında bir bilgi verilmişti,NCAA'de sanırım en çok üçlük atan oyuncuydu tarihi boyunca,ya da o tarz bir yüzdesi vardı bilen çıkar burada sadfsd

Yani şans verilmesi gerekir,NBA oyunlarında kullanmayı sevdiğim adamlardandı mesela diğer yandan asdfsd

ha formsuz olabilir orası öyle :P
Sosyal ağlarda paylaş

Dwight Howard yine en önemli faktör olacak.İçeride hem Bynum hem Gasol'la mücadele edecek.Her ikisi Howard'ı faul problemine sokabilir.Howard zaman zaman sinirlerine hakim olamıyor ve oyundan kopabiliyor,erken faul problemine girebiliyor.Tecrübeli Gasol ve hırslı Bynum sorun olabilir bu açıdan.Artı ribauntlar açısından yine önemli bir mücadele olacak Lakers ligin en iyi ribaunt alan takımlarından biri.
Kobe'yi kimin savunacağı ve yardım savunmasının nasıl olacağı önemli ayrıca.Sezon içindeki maçlarda nasıl olmuştu bilmiyorum ama Nelson vardı o maçlarda galiba.
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

MVP'nın ne olursa olsun Howard olacağı kesin Orlando şampiyonluğunda ama bakıyormuşuz Hido 30 sayı ortalama ile oynuyormuş Lakers'a karşı,o zaman PRICELESS

katılıyorum howard varken hedoyu yapmazlar ne kadar önemli oyuncu olursa olsun ayrıca howard eşleşme sorunundan baya yararlanacak ben 20 sayı altında oynayacağını sanmıyorum howardın hatta 25 30 sayı ortalama bile yapabilir muhtemelen double double ortalaması olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Kobe geçen sezonun acısını çıkartacak bence denver ve houston serisinde şampiyonluğu ne kadar istediğini gösterdi.Benim favorim lakers kağıt üzerinde lakers daha derin ve potansiyeli yüksek bir takım ama Orlando nun sağı solu belli olmaz hiç, adamlar bazen öyle şut atıyorlar ki jordan lı bulls bile gelse ezerler herhalde.Phill Jackson-Mike Brown farkını anlayacağız hep birlikte.
Bu arada lebron orlandolu oyuncuların elini neden sıkmadığı sorulunca ben winner ım el sıkmak falan çok saçma tarzında bir açıklama yapmış.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...