Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılmazlar Tekstil Sunar : Playoff 2008-2009

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

dreagloth said:
mokoko said:

Bu çok berbat bir yazı, direk klasik amerikan ırkçılığı. Hayır kendileri gerçekten bir bok olsa gam yemicem ama obez her boktan anladıklarını sanan aslında hiçbir şeyden anlamayan dingiller.

Mo nun videosuna ise paha biçilemez.

abi asfasdfafdasdfa yazi onion'da ashuahsu.
Sosyal ağlarda paylaş

Howard'ın olmaması savunmada takımı etkiler ama ben Gortat'a da sonuna kadar güveniyorum.Adam pota altını çok iyi kullanabiliyor fakat yorulunca ne olacak.Cleveland gibi bir takıma 40 dakika karşı oynayamayacağına göre zor savunmak yapmak

Hakemler rezalet,Cleveland'ın seriden bu halde bile çıkması normal gözükür artık bana da asıl olay federasyonun Mike Brown'a yılın koçu ödülünü vermesi,diğer koçlara karşı hakarettir bence.LeBron'a verilsin ödül hak eden o.Maç başına 40 sayı atıyor şu seride,normalde de öyle yani ve gel gör ki tüm oyuncular sanki korkudan mıdır mahalle baskısı mıdır nedir LeBron'a dönüyor.İlk maç sonunda adamın kasları iflas etmişti ya...

Skor silahlarını kullanmayı bilmeyen bir koç,herşeyi LeBron'a yüklüyorlar.Benchte Pavlovic gibi bir adamları var kullanmıyorlar.Kullanabildiği yegane silah Varajeo o da melek yüzlü şeytan işte,Murat Kosova'nın dediği gibi Ben Wallace'i bile yoldan çıkardılar,şeytana uydu wallace diye yorumları vardı asdfas

Önceki sezonlarda final oynayan takımla şu takım arasında da,Mike Brown arasında da dağlar kadar fark var.Ciddi anlamda Mike Brown'un bu ödülü hak ettiğini hiçbir şekilde düşünmüyorum.İyi koç böyle zamanlarda kendini belli ediyor ki normal sezonda hamleleri genelde başarılı da olsa burada döküldü.

Neyse,Orlando GO GO GO asdf Denver'da çıkacak büyük ihtimal güzel olacak güzel
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...