Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılmazlar Tekstil Sunar : Playoff 2008-2009

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

maçı izlemedim ama maçı orlando alsaydı hidayet için müthiş olurdu son saniyede james in üçlüğü hidayetin yaptıklarını gölgede bıraktı.

ayrıca bence seri döndü. bu basket çok şey değiştirir. cleveland finale çıkar.
horry nin üçlüğü gibi oldu yine hidayeti buldu :D
Sosyal ağlarda paylaş

Saat 5 gibi devreydi galiba ve sanırım Mo williamsın 752 kez amazing dediği türküsüyle uyanır gibi oldum, uyuya kalmışım ve bu herif yüzlerce kez aynı lafı tekrarlayarak aynı filmlerdeki gibi bilinçaltıma kazıdı bu sözü:(
Maçın son kısmını şimdi netten izledim ve Hido'ya söyleyecek söz bulamıyorum. Ülkemizin yetiştirdiği en başarılı sporculardan biri oldu artık, eğer bunca engellemeye karşı bu Lebron yaratığını yenerler ve gider de yüzüğü takarsa, Mehmet Okur o beleş yüzüğünü utanıp çatı arasına kaldırsın.
Son salisedeki baskette ise Orlando'nun müthiş salaklığını gördük. Topu oyuna sokacak adamı engelleyen Orlandolu oyuncu pekala başta Hido'ya yardıma gelebilirdi, sonuçta Lebronla deneyecekleri belli, hem atma şansı hem de faul çaldırma şansı en yüksek adam. Yazık etti Orlando kendine:X
Sosyal ağlarda paylaş

macin sadece sonunu izlemistim simdi tekrarini izledim.. avrupada yada dunyanin herhangi bir yerindeki basketbol takimlari, kadinlar ligleri dahil clevland kadar kendini yere atmiyordur.

bu sekilde finale geleceklerse nba ciddi anlamda kendi kendini baltalayacak. usa de 300 milyon izliyorsa dunyada milyar izliyor nba yi.. jordan zamanindaki sertlikle su anki arasinda daglar var daglar.

rezillik sinir oldum.
Sosyal ağlarda paylaş

Stan van Gundy'nin o son saniyeden önceki molada ne dediğini gerçekten merak ediyorum,bu kadar rezil bir savunma planı çizilemez sanırım.Orlando play-off'ların en büyük dumurunu yaşatacaktı çok az kalmıştı,bu maçı almaları demek NBA finaline yürümeleri demekti.

Şimdi bu moralle Cavs dozer etkisi yapar.
Sosyal ağlarda paylaş

varejao ya öyle şeyler yazıcam şimdi ama Brezilyadan paticiğe erişim engellenir mahkeme kararıyla.Çirkef oyuncu gördüm de böylesini görmedim.Bruce Bowen da mesela böyle şeyler yapar ama sahadaki görevi savunma yapmaktır.Bu adam sahaya çingenelik yapmaya çıkıyor neyse yazmayayım daha fazla.
Umarım orlandonun kaderi sacramentoya benzemez adamlar o üçlükten sonra belini doğrultamadı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...