Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yılmazlar Tekstil Sunar : Playoff 2008-2009

BulletRide

Öne çıkan mesajlar

Batı

Lakers(1) - (8)Utah
Denver(2) - (7)New Orleans
SA Spurs(3) - (6)Dallas
Portland(4) - (5)Houston

Doğu

Cleveland(1)-(8)Detroit :(
Boston(2)- (7)Chicago
Orlando(3)-(6)Phila
Atlanta(4)-(5)Miami

Houston T-mac'Li ilk tur lanetini,T-mac'siz bir şekilde Gençlerbirliği Trailblazers'ı eleyerek üzerinden atabilecek mi?

Tekli yılların üstadı Spurs,Texas derbisinde Dallas'ı geçebilecek mi?

Geçen sene dişlileri aksayan,bu sene hepten gümleyen Detroit vidaları sıkıp Lebrongillerden 1-2 maç koparabilecek mi?

Garnett'siz bir ilk tur,Boston için bir faciaya dönüşecek mi?

Lakers play-off'larda maç kaybedecek mi?

Hepsi burda...
Sosyal ağlarda paylaş

Batı

Lakers(1) - (8)Utah
SA Spurs(3) - (6)Dallas
Portland(4) - (5)Houston

Doğu

Cleveland(1)-(8)Detroit
Boston(2)- (7)Chicago
Orlando(3)-(6)Phila
Atlanta(4)-(5)Miami

BulletRide said:
Ne acımasız adamlarsınız lan,Portland'ın üstüne öyle çizik atmak kolay mı?

+1

Portland Lakers'i bu sezon 2 kere yenebilen tek takim sanirim. tek olarak aklimda kalmis
Sosyal ağlarda paylaş

Hem hido hem memo oynayacak, memo oynasa nolur mantığıyla bakıyorum zira la var karşılarında, hido dan ise patlama bekliyorum, umarım içeri doğru patlamaz.

Batı

Lakers(1) - (8)Utah
SA Spurs(3) - (6)Dallas
Portland(4) - (5)Houston

Doğu

Cleveland(1)-(8)Detroit
Boston(2)- (7)Chicago
Orlando(3)-(6)Phila
Atlanta(4)-(5)Miami
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:
hidayet ve mehmet okur'Un sakatlıkları ne alemde. Hidayet birşeyler yapabilirde mehmet okurdan birşey beklemiyorum ben. Cünkü her zaman kötü oynamıştır playofflar'da.

Mehmet Okur'un Golden State'i dağıtan oyununu hatırlatmak isterim.Golden State piyangodan gelmişti o tur saylanmaz derseniz,Utah'ın Houston'ı Yao'lu dönemde(2 sene önce sanırım)play-off'da geçmesinin en büyük etkeni Mehmet'in çok yönlü oyunuyla Yao'yu hırpalamasıydı.

Asıl geçen sezon Hedo Magic adına pek bir şey veremedi play-off'ta,Lewis daha ön plandaydı regular season'ın aksine.Sezon içinde ki o ünlü clutch-time oyunlarından oynasaydı Detroit'i daha çok zorlayabilirlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Batı

Lakers(1) - (8)Utah
SA Spurs(3) - (6)Dallas
Portland(4) - (5)Houston

Doğu

Cleveland(1)-(8)Detroit
Boston(2)- (7)Chicago
Orlando(3)-(6)76ers
Atlanta(4)-(5)Miami

T-Mac'in sakatlığı kronik gibi bir şey evet.Hatta basketbol yaşantısı bitti bile deniliyor.Oynasa dahi asla yüzde yüz oynayamaz.
Dallas'ın nedense Spurs'u eleyerek sürpriz yapabileceğini düşünüyorum.
Boston'da kötü haberi almışsınızdır.Garnett play-off larda oynayamayacak.Bu sebeple şampiyonluğu uzak görüyorum.

Memo play-off performansı düşük bir oyuncu bence hatta bu sezon genel performansı düşüktü bana göre belki bir iki maç parlayabilir en fazla.
Hedo'nun istatistikleri pek oynamaz gibime geliyor.Yine etkili olur yani.Orlando benchi zayıf kenardan gelip ekstra katkı yapacak birini göremiyorum.Bu yüzden final zor.

Son olaraka Cleveland-Lakers finali olur ve Lakers, Lebronu durdurup şampiyon olabilir diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...