Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Günlük,

çocukken içtiğim en iğrenç şuruptan 8 kat daha iğrenç geliyo şu anda o maliyet muhasebesine çalışmak. Bi de hava sıcak. Dur lan makarna yapayım ben. (ders çalışmamak için bahane) souk souk içeceklegüzel gider hem.

az önce de komiktir diye bi video açtım direkt iki sevişgenin AAAHHH OOOHHH MMMFFFHHH sesleriyle başladı, ev inledi. sdf. video geyik idi de, boştu aynı zamanda.

gördüün gibi böle baydım şu anda halimden günnük, saçma sapan şeylerle uğraşıyorum, maliyet muhasebesi istemiyorum. hayatım boyunca alakam olmayacak. salak ders. defol.

neyse bye.
Sosyal ağlarda paylaş

bugün münih disinda cok güzel bi göl kenarina gittik.
futbol oynadim yegennen,
go karta bindim.
disarda yemek yemekten nefret ettigimi farkettim, yediklerime dikkat ettigim dönemlerde.
üf icinde nooldugunu, kac kalori oldugunu bilemiyorsun.
sinirlendim.
sanirsam bugün tersimden kalktim, o yüzden huysuz cevaplarimla dikkat cektim.
VE VEEEEEEEEEEE
VE
KODUMUN ADAMLARI HALA ARAMADI
ALLLEAH BELALARINI VERSIN ONNARIN O YÜZDEN
SIMDI DE TÜTTÜRMEYE GIDIYOM
GRRRR
ben aricam yarin, yine ses gelmezse "§$§%&$&&%$.
töbe töbe
BI DE NE KADAR MAL INSANLAR VAR LAN!
YANI BENIM DE YETOLUGUM TUTTU SU AN AMA OSSUN BEN O KADAR MAL OLMAYI HIC BI ZAMAN BECEREMEDIM.
ama su an kendimle celismeyi becerebilirim, EED MAL OLDUGUM ZAMANLAR OLDU.
TAAM KES.

nikotin zamani gelmis, of pedagojiyi birakmak iyi olmus sanki :/
cekemem lan bütün gün, cekerdim de artik devir degisti e tabi vanil de deisti
e kisaa kes artik bitti.
simdi bu adam gitti bye bye (cok güzel baglarim)
Sosyal ağlarda paylaş

bir insan kendi ördüğü duvarı böyle yıkabilir günlük. allah belamı versin, elim kırılaydı da yazmayaydım, dilim kopaydı da konuşmayaydım. haklıydım belki ama bazen haklıyken bile alttan almak gerekiyor. nalet olsun. nothing good happens after 2 a.m. günlük, bunu unutma.
Sosyal ağlarda paylaş

acıktım çok. soğuk burası bi de. hastalığım geçemedi kaç gündür klimalardan. kazakla falan oturucam o derece soğuk. çıkışta acilen kontör almam lazım avea hattıma. avea da kullanmaya başladım, hiç benlik bi durum diil ama bakalım. içimden acayip bi mutluluk fışkırıyo yine de anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili idiot,
25 dakka sonra staj yerini aricam, demin de aradim 11 de ara dediler.

bakalim nolcak, su anda bi dönüm noktasindayiz hakkaten.
olursa hayatimin en büyük sansini yakalamis olurum, olmazsa da yine fail olmus olurum. mmh.

öyle bir mekandaki, münihin en güzel yeri lan.
neyse ben isime gücüme döniyim =/
cocuk bakalim.

yalniz cok cabuk sinirleniyorum bu günlerde. hani camdan oglunu cagiran cirkef fitne fücur kocakarilar vardir ya, FURRRRKEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAN diye bagiran.
aynen öyle oldum. o_O

sifata bakip, sana pedagogluk cok yakisir yea diyolar da yok ya.
yok kalmadi artik o sogukkanlilik, sabir ve bunun icin lazim olan skiller!

neese öbdüms, 15 dakka kaldi.
of heycan basti.
Sosyal ağlarda paylaş

Sevgili günlük,
cuma günü işten cıktım pazar akşam 6ya kadar aralıksız wow oynadık. tabi arada yemekti dışarı cıkmaktı filan olaylarını gerçekleştirdim. en sonunda pazar günü üşengeçlikten vazgeçip ve druidimin 67 olmasını kutlamak için buluşalım aşkım dedik sgfdgdf.
uzun zamandır istanbul da deniz kenarına gitmiyoduk kadıköye gittik filan güzel oldu.
neyse gene pazartesi sendromu yaşıyorum cok uykum var.

çarşambaya kadar 70 olcam sora karazhana gidicez. takvimide işaretledik. cok planlı gördüm kendimizi sdfsdf.
mucks
Sosyal ağlarda paylaş

ölüyorum ya. ölüyorum resmen sdkl. gittim bi de sigara içtim, boğazıma rağmen. aferin bana ^^ yarın için izin alıcam tekrar. hiç iyi diilim yani. gidiyim yatiyim evimde iyileşip geliyim. zaten yine iş vermiyolar hiç. boşu boşuna duruyorum burda. hastayım diye acıdılar bi de izin al bugün için dediler. ama yok gerek yok falan dedim. geçmesi gereken hastalık azdıkça azıyo kaç gündür. ilaç kullanmadığımdan mı oluyo yoksa klimanın altında cıbıl cıbıl duruyorum diye mi anlamadım skld. uykum da geldi. öyle yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...