Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

günlük.

ulan sevinsem mi üzülsem mi anlamadım.

maliyet muhasebesine çalışırken dedim, "dur elemanlardan birini arayayım yanlış bişeye çalışmayayım"...

sonra öğrendim ki fazladan çalışıyomuşum :P neyse zararı yok.

ama şimdi de hava kakaya sardı be. zonguldakta çok fena oluyo yağmur hof. son saniyesine kadar rahat yok abicim nası bi üni bu ya ahuhaua.

neyse 3 saat sora otübüz kalkıyo zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

ulan teget gecti resmen. 3 saatlik gittigim staj 11 saat olyodu resmen. ama münihe gidiyom eeüü enistemin doomgünü var falan die salladim.
alala.
spontan olcakmissin.
sonra sakaya vurdu it, tam pic herif lan cok maymun.
annem de en sevdigim pijamalarimi yer bezi yapmaktan vazgecsin lan artik. gözlerim faltasi gibin acildi pijamamin son halini gördügüm zaman.
neyse birazdan yatcam, uykum var.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük,

penth bize çıktığında non-licensed win7 paketlerinden yollayabiliyo muymuş acabaa?

onun dışında afedersin günlük malak gibi oturduğum günlerden bi gün daha. hayatımın en boş 2 haftasını geçiriyorum sanıyorum. yapıcam dediğim hiç bişeyi yapmadım bravo bana. du bakalım kalan 1 haftada ne yapıcam merak ediyorum.

öyle işte.
Sosyal ağlarda paylaş

penth balmer'a de ki windows vista kendisinden bile çirkin olmuş

bir de haftaya resmen öğrenciliğim bitmiş oluyor. Öğrenci olmadığım 2 aylık bir süreç içerisindeyse matematiksel fizik dersine asistanlık yapacağım. bundan ötürü doğan garip durumu şimdi fark ettim misafir asistan kavramını ilk başlatan kişi oldum sanırım sdf
Sosyal ağlarda paylaş

2 haftaya belli olcak
hatta 3 gün içinde
pederle konuşcam verebilcekse o kadar para askere kadar ben o parayı fazlasıyla çıkarıcam lan.
vermezsede bakıcam bi çaresine artık.
hani şimdi ortak işde zor lan. güvenemiyosunda pederde haklı.
çok girdi götümüze zamanında bu yüzden napcam bilmiyom.
hani kafama girip duruyo aklımdan sıkıntı basıyo. sonra niye alkol alıyosun gökalp bu kadar fazla ? e kafamı dağıtıyom yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...