Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

kelepir bilet bulup alabilenler kervanına ben de katıldım ohh ohh. seville to barcelona only 6 euro,hoptiriririnom=)
lubyana ikinci gidiş biletini de aldım ama o acı oldu biraz. 600 tl suan belimi buktu ama %70 ini geri alınca cok mutlu olacagım biliyorum^^ yuro pis pis oynamasa da zarara girmessem,bi bira ısmarlarım gunluk sana. mucacjia!
Sosyal ağlarda paylaş

Bodrum'da son iki gecem kaldı günlük. Birazdan duşa girip çıkıcam. Bugün otelde arkadaşımla karşılaştım. Dün gelmiş o da. Güzel tesadüf oldu. Gece 4 bayan kopucaz allahın izniyle sddf. Artık herkes sarkar ayh. Zaten 3 gün önce, gece Beyaz da beni kesti. NİHİHİHİH. Ben büyüyünce ünlü olucam. Şimdi hazırlanmaya başlamam lazım. Anca hazırlanırım ben. Öbidik kocaman.
Sosyal ağlarda paylaş

-günlük yarın cumartesi mi?

-ee, evet abi?

-değiiiil.

-?!?

-yarın sabahın köründe kalkıp maliyet muhasebesi çalışıyorum günnük.

-vah be abi.

-vah yaa. pazar da pazar değil. aynı şekilde çalışmam lazım. pazartesi salı çarşamba hep sınav var. bitirme ödevi de elime yapıştı, az kaldı ama bitmiyo bi türlü. bi de cuma sınav var, ama ondan geçerim. devamsızlık yüzünden bıraktı adam zaten.

-abi naapmışsın sen ya.

-sus lan sinirlerim tepemde zaten. bitsin de şu salak okuldan kurtulayım artık.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ehliyet kursunun ilk dersine gittim bugün. Trafik dersinin hocası çok konuşkan bi adam, öyle böyle değil. Süper muhabbeti var ayrıca.

Sınıfta genelde gençler var, iki tane de orta yaşlı bayan var. Bi tane ebe var. Bi tane bilgisayar mühendisliği öğrencisi, kocaelide okuyomuş. Falan filan.

Kurs süper bi yer. Çok beğendim açıkcası. Adamlar arkadaş gibi. Kantinde çay makinesi var doldur doldur iç diyorlar herkese, para falan yok. Muhabbetleri süper. Ben çok sevdim. Hafta içi 6-8 arası, keşke tüm hafta olsa.
Sosyal ağlarda paylaş

haberin yoooak ölüyorum, sen gelirken ben gidiyorum.

ölüyom dicem de, ölmüyom. 22:45de eve geldim stajdan. söyle bi 11-12 saatim stajda gecti. fiziken ggyim ama ruhen cok enerjigim hala.
güzel ya, yorucu olsa da. orada bi ise yaradigimi ve onlarin bensiz bi bok yapamicagini hissediyorum ya o his yetiyo bana sdfj.
övgüler aldim yine bi sürrü. aferin nil cok iyi yapiyon seklinde, hosuma gitti.
iste bugünüm de böyle gecti.
Sosyal ağlarda paylaş

lan yıllar sonra peder odanın kapısını açtı sabah hadi olm gel kahvaltıya dedi.
saat 9:45 di tabi ehi
çıktım balkonda sigara börekleri felan güzel gözüküyoda yiyesim gelmedi. sonra oturdum bildiğin annem babam bide ben çook uzun bi süreden sonra kahvaltıda güzel bi sohbet eşliğinde kahvaltı yaptım lan.
normalde bağırış çağırış eşliğinde olurdu babam evdeyken lol.
iyiydi iyi
hatta babam olm bi traş olsana iyicene salmışsın kendini diyip güldü bile lan aaa
noluyo olm !
Sosyal ağlarda paylaş

yeniden bi taşınma maceramız var. depodan çıkan eşyaları başka bir yere nakledeceğiz tarzı garip bi durum olacak vs.

her neyse, bu vesile ile eski eşyalarımı ayıklamaya, karıştırmaya başladım.. neler çıktı neler =) mesela bi kutu vardı içine önemli bulduğum faturaları falan tıkıyordum. içinden okul kimliklerim, neden kalktığını anlamadığım aylık vapur kartı, gittiğim ve çok sevdiğim filmlerin koçanları, çok severek aldığım giysilere dair fişler vs. daha neler neler! gezi kartları, müze biletleri, bi keresinde uçağı rötar yaptıracak kadar geç gittiğim halde -bi nevi bu davranışımı ödüllendirmişler- çok ısrar ettiğim ve bayağı bi ısrar ettiğim için, ha bi de sadece el bagajım var diye tek boş yer olan 1st class'a almışlardı.. onun b.pass kartı. ne olduğunu hatırlamadığım plastik, üstü delikli VINGKEY diye bir şey.. 10sene öncesinden itibaren göz numaralarımın yer aldığı doktor muayenelerinin gruplanmış hali, en sevdiğim ve ilk adam gibi hesap makinem sharp el9600 (24.1.2001'de almışım) için amcanın yazdığı "garantisi benim!" gibi bi yazı :) neyse ki hiç gerek kalmadı bak bu karta.. tahtakale de bu hesap makinesini bana o zaman (yanılmıyorsam) 35$a satan set elektroniğe de sevgilerimi iletiyorum. keşke fiş falan olsaymış da tam kaçaymış görseymişim. belki 135$dır o_O! kim bilir. maç biletleri, kombineler. 2004-2005sezonu kombinesinde bi fotom var. allah inandırsın 2000yılı öğrenci kartı fotom daha büyük gözüküyor ona göre! 6-0maç bileti :D

neyse bi ton ufak anı işte.. hepsi mini mini 8x20x6cm lik bi kutucukta..

ha bu arada bant dergisinin tüm sayılarını istanbuldan isteyen birisi varsa öm atsın. çöpe gidecek tümü yarın.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...