Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

sabah saat 6 da yatıp sabah saat 10 da tekrar kalktım
arkadaşlar konser felan çağırdılar istemeyerekte olsa gittim tabi öğleden sonraymış ama adamlar illa erken gel dediler.
kahvaltı yapmadan 1 adet sade çubuk kraker aldım canımda bişi istemiyodu kahvaltı namına. o çubuk krakerden paketin çeyreğini yedim
sonra 11 12 gibi başladım içömeye
aç karnına içinde kötü oldu tıkadı bi yerden sonra 6 tane bira
saat 5 de felan bitirdiler allahtan baymıştım
evdeyim lan oh uyusammı acaba
Sosyal ağlarda paylaş

günlük görükleye gittim, sevgilim ablasında kalıyo bu akşam, yarın yds ye girecek, en güzelini başaracak inşallahh

görükleden gemlike gelmek çok zor lan aslında. Minibüs metro otobüs otobüs şeklinde araç değişimi. Birde metro beklediğim gibi hızlı değil aslında, 9 durağı 20 dakikada geçti, bu da 2,2 dk yapıyo durak başına. Duraklar arası mesafe de çok değil yani. Duraklarda çok vakit kaybediyo gözlemlediğim kadarıyla. Birde metroyu kullanan adamlar hepsi güneş gözlüklü falan, genç yakışıklı herifler. Belediye tim mi kurdu nedir hahaha

Hadi günlük yarın erken kalkıp telefonun bi ucunda olmam lazım. Biraz mount&blade oynayayım da yatarım sonra

gelirim yine
Sosyal ağlarda paylaş

öyle bensiz olymposa gitmesi deil işte gunluk.mutsuz oluverirsin durdugun yerde.yarın gelmiyorum ben diince dagılıverirsin,hıh mustehak,iki ingilize sattı lan beni.
gitsem miki yarın?gidesim de yok deil hani,ezgiyi de gorurum hem.bi taşla bi kuş bir de ayı vururum.şimdi yatiiim de sabah karar vereyim en iyisi,mucuyakis!
Sosyal ağlarda paylaş

dory said:

wowu birak cunku paladin oynuyosun.

hatta loladin.

rezaled.

had lan ordan.
shamanim var benim tas gibi, hem de enhancement. daha onu kasiyom. 80leyemedim.
bunu denemek icin actim. aslinda magele baladin arasinda muallakta kaldim da mage cok overrrated bir kari klasi oldugundan vazgectim ahuhsdf. saka saka. ben melee seviyorum.
git dota oyna sen bebe!=P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...