Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

lan meğersem hayattaki en zor şey sevmediğin ve pro olmadığın bir konuda essay yazmakmış. allahım işkence gibi geliyor.
resmen depresyona girdim essay yüzünden.
kızlar gibi kendimi alışverişe verdim.
böyle bi kravat aldım, alemin piçi olduğum için bana çok yakışacaktır eminim.
http://imagecache.asos.com/inv/R/24/118/468587/Black/image1xl.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili günük
bol bol kitap okudum, drizittir, arteris tentirirdir, bi yığın zırvayla doldurdum kafayı gene, çok eğlenceli sdf.
sabah simitle çay, öğlen açmayla çay, akşam da simitle çay yedim, yarın çok farklı şeyler yiyeyim ki dengelensin biraz, zaten yine zayıfladım sanırım, hatta bi tartılayım birazdan
24 saatlik mutlak yalnızlıktan sonra ev malesef yine işgal altında, salona gidip istediğim gibi yayılıp, televizyonda istediğim kanalı açmayı şimdiden özledim. gerçi çok da şikayetçi değilim, gürültü yapmıyolar bişey yapmıyolar ne güzel bi ev halkımız var.
bi de bu sabah farkettim ki ben armageddon'u izlediysem bile hiç hatırlamıyomuşum. hemen indirmeye başladım, birazdan oturup onu izlicem.
ayrıca umursamazlığımın ve rahatlığımın boyutları beni korkutuyor sevgili günük, ama yapıcak bişey yok :p
Sosyal ağlarda paylaş

lan meğersem hayattaki en zor şey sevmediğin ve pro olmadığın bir konuda rapor yazamamakmış.

kalıcam lan..

yaş kaç oldu yahu. bu dersten kalırsam daha beter bişi olacak ağlarım falan herhal. ama olmuyor be recep! yapamıyorum bak.. gidip de "hmm ben yapamadım" demek de rezillik.

tırlattım tırlatıcam bak. öle işte..
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:

mulgear6 said:

günlük
yavuz bana bugun de boost vermedi
çok mutsuzum bu sebeple
cons belanı versin
amin

güle güle

bütün gün wow oynayip, almanca cevirini bana yaptiriyorsun demek. pis veled. kleines arschloch!

ahaha basıldım
yok bütün gün dışardaydım saat 2 ye kadar geçerliydi o günüm günlük =(
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

GÜNLÜK VANİLYAYA ÇOK TEŞEKKÜRLER

ne demek.. ne demek.. B)-

wowa mi baslasam diye düsünürken, zamaninda aniden format atmak zorunda kaldigimda backup yapmadigimi farkettim. ve lanet olsun ki ext hdd'den cut diyip pcye gecirmistim. ah o cut diyen kafama siciyim ben.
simdi bastan kurmaya üseniyom.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...