Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Gidiyorum artık bu şehirden.Gecelerce hayalini kurduğum an geldi işte.Hüzün var içimde.Hiç böyle olmayı düşünmemiştim.Öğrencilerimin gözyaşları masumluğu hatıırlatıyor bana.Çaresizliği ve gaddarlığı.İçime attığım gözyaşlarım çıkıyor.Burada yaşadıklarımfilm şeridi gibi geçiyor gözlerimin önünden çarşaf çarşaf.Umutlarım,hayallerim,düşüncelerim hepsini tükettiğim şehir.Her şeyi elimden aldığı şehir.Mutlusundur umarım.Bensiz de şehirsin sen.Devam et yoluna.Şehr-i Hüzün.
Rossy
Sosyal ağlarda paylaş

aşık olmuş gibi heycanlandım birden günlük. kalbim midem falan birbirine girdi de aşık olduğum yok yani sdfs. birazdan arkadaşımla buluşup kız kıza napılırsa onları yapıcaz. sonra belki başka arkadaşlarımla buluşup İÇÇEZ. gündüz içmecesi yapıcaz. öyle işte öptüm bye.

o diil de taksimden ciddi tiksinmeye başladım galiba. ama gitmekten başka şansım yok sdf
Sosyal ağlarda paylaş

11 gün kaldı dönmeme.

Essay için gerekli zıkımları okudum. Bu pazara kadar yazmış olayım ki rahat edeyim, ki yazarım yani biliyorum süper adamım.

İyiki iktisatçı olmamışım lan, çok bayık yeminlen.
Viva la marketing.

Inovasyon için deli teklifler yağıyor lan, parayla transfer olcam bi gruba. Ya da hiç olmasam mı, kim uğraşacak öf.

Bilkent'te bambaşka bir presentation algısı oluşturmayı kendime görev ediniyorum. Örtmen olcam bu alanda.

Vazgeçtim olmucam.

Hayatta profesyonellikten aldığım zevki başka hiç bir şeyden almadım.

O kadar vakumlu elbise poşetim var ama elektrik süpürgesini nerden bulacam lan. Bu gevurlar da pis ki yok yurtta galiba. varmı ki. olmadı orçuna sorayım, belki onların yurtta vardır.

Çaydanlığımı götürmiycem. Annem çok üzgün bu konuda.

Bugün aşk-ı memnu var oley.

Kızlar oyun hamuru gibiler. İstediğin şekli verebiliyorsun ama o şeklin bozulması an meselesi.

Micheal Porter, büyüksün.

meldezettelden anmeldung mu ne olmam lazım. olayım haftaya.

Olay markası burada Olaz olarak satılıyor. Almanca klavyede de Z ve Y'nin yerleri ters. Bu bir typo mu acaba, yoksa başka derin anlamlar mı var.

İşçilerin relocationınına da, market deregulationa da lanet olsun. İçim kıyıldı resmen okumaktan.

Et yapayım bugün. Yerim.

Yağmur durunca gidip Billa'dan kola alayım. Billa. Supermarkt.

Hofer daha ucuz ama elit olduğum için Billa'dan alışveriş yapıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

sınav döneminde,birgünümü daha boşuna geçirdim-ki yarın 2 sınavım var-bari dışarı çıksaydım.vicdan azabından onu da yapamıyorum.evde boş boş oturuyorum.artık ders çalışmamak için tuhaf kitaplar mı okumak dersin,odamda keşfedilmemiş gizli yerler mi keşfetmek dersin,habire alakasız şeyler düşünmek mi dersin günlük..hepsini yaptım!oyş..

-hadi bay.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...