Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

asinanyavuz said:

@pogodi, kedilere baktın mıı?

kuzeydeydik =/

Ardeth said:

pogodi said:

sonra kitap okurken uyuyakalmışım
böyle ağzım açık, iğrenç

ama ben seni gördüm uyurken, gerçi ağzının açık olduğu gözükmüyodu karizmatik uyumuştun merak etme sdf

uyandığımda yüzüm duvara dönüktü zaten de umarım hep duvara dönük uyumuşumdur sdf

günaydın günlünk
dün eceyle dellenip taksime gittik. bi bira içip döndük. onların evinin orda bi parka gittik. dünyanın en güzel parkı <3
sonra eve döndük. güldük eğlendik güzeldi. şimdi geldim evime. çok uykum var ama bugün kesin okula gitmeliyim artık tadı kaçtı.
Sosyal ağlarda paylaş

günaydın günnükcüm,
gece o kadar karışık rüyalar gördümki 2456454 bölümlü dizi gibiydi. uyanıyorum sonra tekrar gözümü kapatıyorum kaldığım yerden devam.
anneannem gelmiş bize kalmaya odamı ona verdim annemle yattım bu gece üstümü örtmekten hiç uyuyamamış sdfs.
koca kızım hemde bu sıcakta hala niye üstümü örtmeye calışıyosa.

abimle dün uzun uzun plan yaptık yaz için. ağustos sonuna kadarki actionlar belli artık. bu arada abimle sevgilimin arası cok iyi. seviniyodum bu duruma ama artık satışa geliyorum. bana bişey sormuyo ''yusufa'' sorarız ya halleder o diyo. bozulmuyo değilim. ben gelinleri hiç sevemiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

çok çılgın bi fikrim var ve uygulamaya geçirmek istiyorum ama fazla çılgın sdf. doktora gittim geldim, turp gibi olucam inşallah. haftaya bi gün de check-up için randevu alıcam. kim bilir belki ölüyorumdur, son günlerimi dolu dolu yaşamak isterim yani. bu arada çalışıcağım yerde böyle etek gömlek falan giyme zorunluluğum varmış. çok komiğime gitti. hiç kendimi daha öyle bi kıyafetin içinde hayal edemiyorum. ama bi arkadaşım çok seksi olabiliceğini söyledi. sanmıyorum da neyse sdfs. cuma günleri iş kıyafetleriyle çıkıp taksime içmeye gideriz diye anlaştık iki tane arkadaşımla. ama benim çalışıcağım yer cuma günleri serbest kıyafet yapıyomuş. ilkokul gibi çok hoşuma gitti sdfs.
ama etek gömlek taksime gidesim de var çok eğlenceli olurdu bence.
Sosyal ağlarda paylaş

AGLA YUREKLİ COCUK
SENİ AGLATANLARAA
AGLA YUREKLİ COCUK
SIRTINDAN VIRANLARAAAAAĞ
SİMDİİ KENAAARDAAAAAAAAAAĞ
HİCKİRAAAĞ
HİCKİRAAAAG
AGLİYORUUUM CİCEGGİM
SANA DEGİL BANAAAĞ
gibi bişi sozleri agzima takildi of asggsafg gunnuk

lalalan complex persembe degil cumaymis heberooooooy cok sevindirik oldum