Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

sarhoşum ah
düşünmekten
öldüm ben ah
hep sevmekten

her akşam votka, rakı ve şarap
içtikçe delirir insan olur harap
kurtar beni bundan ne olursun yarap
bitsin korkunç serap...

bittim ben ah
düşünmekten
yoruldum ah
hep sevmekten ah

ooo
sarhoşum ah sarhoşum
ölmüşüm ben be abi
tut kolumdan...
yok yok git yolumdan
sevdiğime gidiyorum ya

bak gülüyorum yine haahha
gülüyorum çünkü biliyorum beni kovacak
kovacak beni
seviyorum onu biliyor musun
seviyorum
varsın kovsun
kovsun sağlık olsun
yine gidicem ona...
Sosyal ağlarda paylaş

herşey çok karmaşık günlük;
çok beklenmedik. her gün yeni birşey öğreniyorsun ve senin için önemli olan şeyler birer birer önemsizleşiyor...
karar vermek zorlaşıyor;irdelemeden oluruna bırak diyorsun ama arkana bakmamak elde değil!
hep bir adım sonrasının telaşı var..
neyin;hangi şekilde doğru olduğu kaygısı.. buna zamanda dahil..
belki de yaşamak,düşümekten daha kolay...
Sosyal ağlarda paylaş

ehoah.. uyudum öküzler gibin. 4'te kalkıcaktım ama elentrikler gitmişti.. gece gece elektrikleri kesenlere kafam girsin. elektrik olmayınca uyumaya devam ettim.

firefosss denilen teknoloji fosssundan hoşlanmıyorum vallahi. çalışmayan hantal bişi. gelgelelim kullandığım mail acc.lardan birisi opera'da çalışmıyor. dün hocaya ödev mail atıcam, okulun email'ı çok büyük hacı dosya dedi gmail nedense bu aralar sorun çıkartıyor cıx! yüklenmedi dedi.. o yüzden gmx'ten yolladım.. e firefosss elbette. bugün mailı açmıyor. done diyip bembeyaz bi sf ile bırakıyor beni. el mahkum nefret ötesi ie8 ile açtık..

yok abi bu kadar kalitesiz browserları kullanan bu kadar insan..

pes doğrusu
Sosyal ağlarda paylaş

muhteşem insanların kabus dolu yaşantılarında çektikleri berbat çilelere rağmen kahramanca verdikleri yüce savaş!

böle bi film çekmek lazım. herkes kendisini mükemmel görüyor.ama çok çile çekiyorlar. ama hep kahramanca savaşlar verip yüce kötüyü devirip büyük zaferler elde ediyorlar..

yok öle bişi..

mesela muharrem, muhteşem bi insan değil. ama kendisini harika görüyor. çilesi parmağına batan kıymık öneminde. ama kendisi bunu öyle bi anlatıyor ki! vietnam gazisi falan sanıyoruz biz.. sonra kahramanca savaş var.. pol pot rejimini yıkmak değil tabii, sadece kıymığı çekmek. ama kahramanca çekmiş.. KIYMIKLARIN GÜCÜ ADINAAAA ve haliyle büyük bi zafer.

şaka bi yana bol var bu adamlardan.. sevmiyorum olm sizi. genellikle kimse de yutmuyor bu hikayelerinizi.

çok mükemmelim ama çok talihsizim ve ben de çok azimliyim ve ben çok çalıştım ama son dakikada olmadı işte.. ben öle ben böle..

hadi lan

the end

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...