Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

o diil de ben de çoooook uzun süre sonra bi kızdan hoşlandım bugün. asansöre bincekti hızlı adımlarla yetiştim sınav çıkışı. nasıldı soınav filan diye muhabbet açtım da o sırada kıza bakmaya utandım sfds. asansör düğmelerini inceledim. asansörden inince de etrafı inceledim. sonra da kantine kaçtım.

resmen liseli gibiydim bugün. ama uzun süredir olmuyodu böle. değişik geldi valla.
Sosyal ağlarda paylaş

bide asansor kalabaliksa ne yapcagini sasiriyor insan, nereye bakicaksin...
tavana baksan olmaz, onune baksan bi adamla, kadinla yuz yuze geliyorsun, ona devamli bakmak olmaz, yere baksan ne kadar sure yere bakicaksin, ya 8kat cikiyorsan. 8kat boyunca yere mi bakicaksin...

bos bir aci bulucam da oraya bakicam diye helak ediyorum asansorde kendimi sdsfdsdf
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

tavana baksan olmaz, onune baksan bi adamla, kadinla yuz yuze geliyorsun, ona devamli bakmak olmaz, yere baksan ne kadar sure yere bakicaksin, ya 8kat cikiyorsan. 8kat boyunca yere mi bakicaksin...

bos bir aci bulucam da oraya bakicam diye helak ediyorum asansorde kendimi sdsfdsdf

aynen ya. kimseyi tanımadığın kalabalık asansör.. bayağı kabus bişi. az tanıdık birisi olursa anında sohbete giriyorum ki ben değil millet awkward duruma düşsün.
Sosyal ağlarda paylaş

bir de düşünürken suratım bayağı psikopat bi hal alıyor. camdan bakıyorum -araçların herhangi birinde, otobüs, kamyon, jip, bip- mesela. boşluğa bakarken baktığım yerden geçen "nooluyo lan!" bakışı atıyor. ben de "bişi yok olm düşünüyordum" bakışı atmak için gergin duran kaşları indiriyorum. geçen de "ok problem yok" bakışı atıyor ben de "yürrü lan toprağım" bakışı atıyorum o da "küfür mü etti ki?" bakışı ile düşünceli halde yürürken düşünceli düşünceli baktığı doğrultudan geçen başka bi adam kıllanıp "nooluyo lan!" bakışı atıyor buna...
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Hangi katta olduğuna bak, kapı her açıldığında uzak koridorda dışarda birisi varsa o hey! derkene elini selam verircesine kaldır. Millet sana bakarken de gülümseyerek tek tek gözlerinin içine bakarken hafifçe başını salla bence.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

ahah dogru memelere direk bakabiliyor onlar

oysa biz nereye baksakta memelere bakiyormus gibi gozukmesek diye kastiriyoruz.

a şaka bi yana nereye bakarsan bak "abi şimdi elemanı rahatsız etmeyelim" durumu oluyor. mal gibi "bana mı bakıyor bu?" düşüncesi oluşmasın diye kasmak güç bişi.

kolormatikk gözlüklerde asansöre girince otomatik kararma fonksiyonu olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

bide bazen bizim okulun asansoru oyle bir doluyor ki, karsindaki ile bir karis mesafe kaliyor.

oyle bir durumda kafayi da oynatamiyorsun cok, erkek gelince yapcak bisi olmadigi icin sakallarini inceliyorum genelde

ama kiz gelince sikinti basliyor, lan bu okuz bana mi bakiyor intivasi yaratmamak icin cok ugrasmak gerekiyor, direk yuzune bakilmiyor, memeye zaten bakis atamiyorsun, e ne kaldi, spesifik bir yere bakiyim diyorum kulakmemesi mesela, o da bir yere kadar.

o yuzden artik genelde servis asansorunu kullaniyorum sdfsfd
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...