Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Harbiden muhteşem bir gün bugün İstanbul'da...

Sıkılmayın koçlar, sıkıntı sebebiniz çok büyük ihtimal bu güzelim havada çalışmak zorunda olduğunuz finaller ya da üniversite sınavlarıdır. Ya da dışarıda gezip tozmak isteğinize mani başka bir durumunuz vardır. Allah hastalık ve başka bir dert vermesin gençler. Yoksa Dartanyan'ın dediği gibi şahane bir hava var. Hele bir de İstanbul'Daysanız, atlayın gidin Ortaköy'üme, Moda'ma ve hatta vapura atlayın gidin Adalar'ıma. Lan böyle memleket yok kardeşlerim.

Memleketin içinde bulunduğu tüm yavşaklığa rağmen, başımızdakilerin tüm can sıkıcı hareketlerine rağmen, yine de umut doluyum gelecekten, gençlikten, ülkemden yana...
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

gerçek değil o çetin
adam rüyasını anlattı sadece 400 milyon ciro diye

İyi rüyaymış yahu, 400 milyon ciro demek en az 100 milyon Dolar kar demek. 10 sene de parayı da işletse, bu arada mal-mülk de alsa, şansı da yaver gitse ve elinden, ayağından, bir tarafından cemaat veya masonlar da tutsa o para olur 5 milyar Dolar...

Vay be...

cerebrails, helal valla eşinden bu kadar çok çekinen hatun artık kalmadı memlekette diye düşünüyordum. Yanılmışım.
Sosyal ağlarda paylaş

kermit said:

kızları dövmek çözüm hatta
bazen burnuna yumruk atıp burnundan akan kanı ağzına akıtacaksın
yada saçını tutup yolacaksın
eline gelcek of

yetmez, kızgın şişle sırtında XOX oyna, sonra tırnaklarını söküp 3 gün aç bırak, daha etkili olur

hatta ve hatta 2 tanesini taksim meydanında sallandır ki, bak bakalım bi daha yapıyolar mı.

dimi kermit
Sosyal ağlarda paylaş

Ya gençler, kadın dövmek-mövmek, şakası bile benim içimi kaldırıyor. Harbiden de kadına el kaldırmayı ve kaldırılmasını asla kabul edemem. Ayrıca çok gördüm, zamane kızları-kadınları da bir değişik. Bazıları Kurtlar Vadisi'nden Memati'yi örnek almışlar kendilerine. Kaç kez şahit oldum, erkek arkadaşı-kocası sesini yükseltmeye çekiniyor, kız-kadın çocuğun-adamın üzerine üzerine eğiliyor, küfürlü-müfürlü konuşuyor. Buna da karşıyım kardeşim. Kadın dediğin çiçek gibidir, sadece dalında koklamak için hafifçe eğilip kendine çekersin, öpersin koklarsın, yoksa öyle boyun uzatan, erkeğine diklenen ve hatta el kaldıran kadın da en az kadınına el kadıran erkek kadar iğrenç ve iticidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...