Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Kadınların çoğu nedense beğenmez ama neticede bizim beğenmemiz esastır beyler; bu Sevda Demirel'de bizim kuşağın en "vayyy beee"dedirten hatunuydu...

Ve tabii ki her daim bu memleketin en güzel kadınlarından biri olarak anılmaya devam edecek olan Hülya Avşar.

Angelinasız olmaz dedim, bir tane de ondan koydum.

Brooke Shields

Nasıl geçmiş zaman be?

Sosyal ağlarda paylaş

Yok canım,alakası yok.Şu sıralar 100 kgyum.
Hepte kilolu olmuşumdur.
Ama bizim damak tadımız hep balık etli hatundan yana olmuştur bu topraklarda dostum.Son yıllardaki bu zayıf karı-kız dayatması tamamen dış kaynaklı.

İşin pratikte de mantığı yok.Zayıf hatun her zaman için yatakta sorundur.Şimdi teferruata giremiyorum,henüz 3-5 günlüğüm şurada,yasak yemiyeyim.
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

İşin pratikte de mantığı yok.Zayıf hatun her zaman için yatakta sorundur.Şimdi teferruata giremiyorum,henüz 3-5 günlüğüm şurada,yasak yemiyeyim.

girelim cetin abi, kürek kemiği de mi sorun

http://media.tumblr.com/tumblr_lbhn2anOHI1qam94g.png
Sosyal ağlarda paylaş

Ya aquila geçti diyorsun da yok be gözüm, geçen hafta değil evvel ki hafta Taksim'deydik dostlarla.Yine her taraf bu twiggymsi kıçından kot düşen kızlarla doluydu...

E az önce arkadaşların fotolarını paylaştıkları hatunlarda hep kıvrımsız,kalçasız,memesiz hatunlardı genelde yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

cetintas said:

girelim cetin abi, kürek kemiği de mi sorun

Ya günah benden gitti, ne diyeyim gözüm.

Zayıf,kemikli hatun:

-Çabuk yorulur.
-Öyle her şeyi yapamazsın.Kısıtlayıcı bir durum yaratır.
-Etin ete değmesi gerek bir kere.Öyle kemikli kemikli olmaaazz.
-Altta da, üstte de kemikler bir şekilde rahatsız eder adamı.Batar,konsantre olamazsın.
-Ciddi düşünüyorsan,evlendikten sonra hamilelik boyunca sıkıntı çok olur,düşük riski fazladır, çocuk doğar sütü gelmez ya da yetersizdir.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

turkiyeye gec geliyo.

Ya işte hep aynı hikaye.Nerede çokluk,orada....

Biz zamanında yurtdışındaki sarışınlara özenirdik.
Ama oradaki adamlarda bizim esmerlere.
Ama o zamanlarda bile kadın anlayışı özellikle Akdeniz kültüründe hep aynıydı.

Bu İskandinav,İngiltere ve Amerikan anlayışı bozdu olayı.Bu moda,sinema endüstrisi falan berbat etti güzellikleri.

Şimdi sanki yeniden geçmişe dönüş var,doğru.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...