Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

bihaller olduğu kesin..

yahu ödev ödev ödev ödev

bitmiyor.. çıldırıyorum artıkın

yapamıyorum da hani.. o kadar uğraşıp koca bi sıfır almak da istemiyorum..

bayağı çizdim kafayı.. 12haziran galiba son. ondan sonra bi haftada düzelirim. ya da berbat gelirse hiç düzelemem..

T_T

ay allahım..
Sosyal ağlarda paylaş

Gunluk;iyisiyle, kotusuyle, dramasiyla, orgysiyle 5 aylik erasmusun sonuna geldik.Actim birami odami temizliyorum. Kenardan koseden tren bileti, 3 ay once yaptigim alisverisin fisi falan cıkıyor fena oluyorum.
5 ay degilde sanki cok uzun zamandir burdaymisim gibi geliyor, geri donmeye korkuyorum hafiften. Neden diye sorarsan; dert tasa sorumluluk 0, tek derdin bugun yemekte ne yiyecegim, su alko kapanmadan ickimi alabilcekmiyim, bu aksam ne yapacagiz... Hayat boyle gecmez biliyorum ama cok rahat be.
Geri donmeye korkuyorum ama hayata cok ara vermis gibi hissediyorum. Arkadaslarim mezun olmaya calisiyor, askere gidicekler var bu sene, avukatlik staji için yer kovaliyor, benim tek kovaladigim finli kızlar =/

scskib istanbulda gorusmek uzere..
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili idiot, olay mahalinden canli bildiriyorum.
kuzenim denicek gavurun evini topluyoruz, tasiniyolar. ve canim cikmis durumda.
daha da bitmedi bile.
firsattan istifade kactim. aslinda cok is var ama ne yapcagimi kimse sölemiyo pehey.
neyse öle iste, ameleligi bir kez daha tatmis olduk lebraaam. bugünkü planlarim suya düsmüs oldu.
öbdüm. allleahim sana geliyorum, kurtar beni burdan artik!!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...