Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

-merhaba sayın roket, ben bilmemkim şöpf, robert boş geembeha project director bilmemkim, bugün niye gelmedin?
+bla bla bla, ev sözleşmesini yapmamıştık onu yaptık bla bla
-e tamam da gelmen lazım
+bla bla e abi evsiz mi kalaydım yea
-bu böyle olmaz bla bla bla yarın bekliyorum, yarından itibaren birrr kez daha olursa yazılı ihbarname yapar sözleşmeyi feshederim, sizi işten çıkarmak zorunda kalırım bla bla, beni ilgilendirmez senin sorunun, bla bla, eeoorrg
+HEIL.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

Alkolik kuzen yeğenini alkol komasına soktu.

Almanyada yaşayan alamancı, alkolik Nil Soyad evine gelen 3yaşındaki yeğenine şarap içirdi. Komaya giren yeğen hastaneye kaldırıldı. Alamancı kızın bilgisayarında yapılan ön incelemelerde N'nin tuna nehri kenarında kafasında huni ile koşmayı sevdiği ve henüz araba kullanamadığı öğrenilirken psikologlarca tedavi altına alınmasına karar verildi.

Büyükelçiliğin çalışanları devrede

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et"... "Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et

gazamiz mübarek olsun.
insallah.

o diil de ümmet yesili auranin icinde buldum kendimi, herseyin sonuna insallah ekliyorum istemsizce. cok vahim :/
Sosyal ağlarda paylaş

imperial unit senden nefret ediyorum..

bi yere kadar geliyorum. sonra 1ksi kaç Pa'idi dur converter'a yaz.. hmm ok. o zaman bu kadar mPa edicek.. du bi de buradan bakayım, inch kaçmış. bunları SI'a çevirip ben çözersem..

du döndürelim birimleri SI'ya.. aslında sistemi ben bi çizeyim de... 103,5454646cm etti. bunu 105alsam çok değişmez ya. en son kattan düzeltirim.

e geriye 93cm kaldı ki oraya da sığmaz. bunu da 105 mi yapsam..

dur kaç inch ediyormuş..

bunlara her bakarken, her arada dersi bırak siteleri gez...

keşke doğrudan doktora yapıyor olsaydım. süresi çok daha makul sonuçta.. böle dağıldım 6aydır. adam gibi bi bok yapamıyorum. kafam hiç buralarda değil.

üfff ya
Sosyal ağlarda paylaş

yillarin parfumu beauty, ama bazi kizlara cok guzel gidiyor
parfum demisken benim de siparislerim geldi bugun
hemen paylasmaliyim ne aldigimi sdfsd

-azarro crome sport
-l'eau par kenzo
-davidoff echo balsam bide

cok ucuza aldim ama lan, oyle boyle degil. crome sport'a da asik oldum resmen, tam benlik.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

yillarin parfumu beauty, ama bazi kizlara cok guzel gidiyor
parfum demisken benim de siparislerim geldi bugun
hemen paylasmaliyim ne aldigimi sdfsd

-azarro crome sport
-l'eau par kenzo
-davidoff echo balsam bide

cok ucuza aldim ama lan, oyle boyle degil. crome sport'a da asik oldum resmen, tam benlik.

Allah allah nasıl kaçırmışım ya. One, Be, Eternity kullandım, şu an da Euphoria kullanıyorum. Neyse yaz parfümümü buldum asdafsg.

Euphoria'nın erkeği çok başarılı bu arada, öneririm.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

Millet çarşıya çıktığında özledim mözledim der, askerlik nasıl der. Biz iş konuşuyoruz anasını satayım adam ordan rapor yazıyor mahkemeye gidicek diye. Ahaha nasıl yaratıklar olduk ya? Şöyle nüfusu 100lere yakın bi sahil kasabasına yerleşesim var. Tekne yapar kendime balık falan tutarım. Hikayeler falan yazarım oh mis.

diyorum işte altınoluk, bağ bahçe, tavuk, horoz, dana, sana da bir kayık sen istediğini ben istediğimi hıı?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...