Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

gunluk asıl bugun ne oldu,şenlikler konser neyin egleniorduk.sanat tasarım tayfa konser ortası,biri birinin uzerine bira doktu yok efenim kızlar hareket cekti diye,birbirine girdi.sen o kdr kasıntı insan ol,sanatcıyım kuulum,bir entel tipim var de ve saniyesinde barzoya dönüş.maskülen oldugu sanılan salak tavırlar,ucan sandalyeler...komikti. ben cok guldum tam o sırada al sana dercesine ustume bira yağdı sanıordum kiii bira değilmiş,şampanya imiş^^ bu da böyle bi anım,cıkarılası gereken ders:alkol zararlı sdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

yaay. bütün gün miskin miskin basvuru hazirladim, o miskinlik cokzel dötümde patladi.
hakettim. mektuplarin yapiskan kismini yalamaktan artik fellak olmustum. gittim o firtinada postaneye, kapanmis normalde 8'e kadar acik olan postane. alleah belalarini virsin.
o yagmurda yürüyerek diger postaneye gittim. sirilsiklam oldum o arada zati. neyse ki empüüş playerim yanimdaydi.
digeri de kapatmis. mühü. neese ibne otobüsler gec geldigi icin de yine eve yürümek zorunda kaldim, markete gittim. ordan yine eve yürüdüm. ayaklarim acidi be. yoruldum.
yarin yollicaz artik. negzel hayal kurmustum, o basvurulari yolladiktan sonra üzerimden büyük bi yük kalkicak diye. simdi tam tersi oldu, gün gectikce yusuf yusuf oluyorum. of.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...