Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

vaniLLe said:

en sonunda lan dedim nil sen istakozu canli canli suya atmis insansin, buna da dokunabilirsin dedim.

ha aferin canlı bi hayvanı kaynar suya attın yani

kendi rizamla atmadim, staj yaptigim mekanda zorladilar ühü.
eti cabuk bozuluyomus öbür türlü, daha sert oluyormus falan.

gerci zorlamadilar da hem iyi bi etki birakmam gerekiyodu, hem de o sirada benden baska kimse yoktu ve yemegin yetismesi gerekiyodu mmh.
Sosyal ağlarda paylaş

hatta önceden bu konuya değinmişiz

said:
Bir savunma silahı olarak "balık" kullanımını irdelemek istiyorum bugün.. Şimdi düşündüğümüz zaman, kavga esnasında kullanılacak başka araç kalmadı mı, nereden çıktı bu balık diyeceksiniz.. Aslında bu fikir bir anda gözümün önüne eski çizgi filmlerin gelmesi ile başladı.. Asterix izleyenler bilirler, Galya köyünde durduk yere elamanlar arasında bir kavga patlak verirdi.. Ve o kavga sırasında havada sürekli balıklar uçuşurdu.. Bu noktadan yola çıkarak balığın gerçekten kavgada kullanılıp kullanılmayacağını düşünmeye başladım.. İncelediğimiz zaman balık kullanımının bazı dezavantajları var tabi.. Misal birine balıkla vurmaya kalktığımız zaman, balık kaygan bir yüzeye sahip olduğu için elimizden fırlayıp saçma sapan bir yere gidebilir.. Ayrıca pek ergonomik değil, ele tam oturmuyor.. İlk vuruşu gerçekleştirdikten sonra da kontrolümüzden çıkıp yere düşme ihtimali büyük.. Peki avantajları nelerdir.. Gürbüz bir balık adamı yerinden oynatır.. Şöyle ki, en tosunundan bir palamutu hızla sallayıp, hasmınızın suratına çöt diye oturttuğunuz vakit karşınızdaki kişinin dünyası şaşar.. Hatta çeneye falan oturtursanız nakavt bile edersiniz, o derece.. Demek ki neymiş, eğer elimizde kavga esnasında bir balık varsa tek vuruşta rakibimizi yere indirmeye konsantre olmalıymışız.. Vay be, gördün mü bak, herşeyin bir şeyi var..
Sosyal ağlarda paylaş

yarın olmasın plizz.yarın nihai rapor gunu her raporda böyle diyorum biliyorum.bırakıcam bu işleri.önümüzdeki proje son olucak valla bak derken içten içe 4 tane hazırda proje basvurum varmış.üstelik artık gercekten bilet alıcak param da yok.kabul olsa nasıl gideceğim zerre fikrim yok.hayvanım ben hayvanım
Sosyal ağlarda paylaş

eski nokya mı vereceğim de

allah stiv cabs'tan razı olsun.

ne boktan telefonmuş yahu!

telefonda hafızayı sil dedim güvenlik şifresi falan istedi.. :/

tamam dedim, ben mesajları komple sildim, fotoları falan da sildirttim. klasörün içindekileri sil dediğimde "izin yok!" diyor. resimlerin birisini açınca tümünü sil seçeneği çıkıyor. saçmalığa gel..

telefondaki numaraları sil diye bi seçenek yok. sim karta taşı dediğinde siliyor ama..

ahuahuauha azapmış be gerçekten
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...