Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

2 saat pc başında sigara yakıp boş boş ekrana bakıp müzik eşliğinde düşünmek
düşünüp karar alabilen bi varlık olduğumu alkollü kafa aile farkettim.
ne güzel kararlar aldım lan
aferin bana. kusursuz ve mükemmel bi insanım. ama sıkıldım bu kadar kusursuz ve mükemmel bi insan olmaktanda.
millet sessizliğimi bozma zamanı diye rage e girer
aslında sessiz olmak en güzeliymiş lan. arkadaşlılarına ihtiyacım olduğunda kullandığım 3 5 adam var. zaten çok menfaatci bi adamım lan. canım sıkılırsa gider gırgır şamata yapar yada derdimi anlatırım işimi görür yoluma devam ederim. pis bi adam değilim hayat böyle zaten. kötü bi alışkanlık yada huy olarak görmüyorum bunu. 2 gün önce canım sıkkındı mesela önce 2 kişiyi kirlettim kullanarak, sonra bu akşamda 3 kişiyi daha kirlettim.
en iyisi böyleymiş cidden. göç eden insanlar gibi bi birine geç derdini anlat yada gırgırını yap kafanı dağıt yada ne yapıyosan yap, sonra baktın baydılarmı, diğerine geç.
doktor bey baştan bi adam yaratırmısınız. öncelikle şu geçen gün içindeki bütün müzikleri sildiğimi sandığım ayfonun içindeki müzikleri komple silip tekrar, eğer zamanınız varsa tek tek müzik seçebilirmiyiz. böyle dinlediğimde sağı solu yada onu bunu hatırlatmazsa sevinirim. teşekkürler.
bence gofretin değerini kimse bilmiyo. insan gofretten bıkmamalı ölene kadar yemeli. eve geldiğimde yemeğim hazır olmayabilir ama sağda solda beni bekleyen her zaman bi gofretim oluyo. eve geldiğimde beni bekleyen başka bişi yokki zaten. ha istemezmi insan eve geldiğinde bişeyin onu beklemesini ben istemem. istesemde bi bok değişmeyeceği için napcam lan isteyip aptalmıyım. hayır aptal değilim gayet mükemmel süperzeka bi varlığım. peygamber olabilirmişim galiba ama ilkokulda yanlış okula kayıt yaptırmışlar beni o yüzden olamadım. pilot olmayıda çok istiyodum mesela ama olamadım. hayalini kurduğun şeylerin peşine çok geç yaşta başlayınca sıkıntılar doğurabiliyolar. ama askerde belki torpil falan kullanırsam uçak temizlikçisi olur içine oturabilirim arada sırada. ha eve gelince seni bekleyen birisi derken annem gelecekti sağolsun oda gelemiyo galiba. babamda hep zamansız sağlık problemi çıkarır durur. az bi sabret annem gelsin gitsin ondan sonra rahatsızlan bişi yap. bana gıcıklığı var bu adamın. ne güzel planlar yapmıştım lan 1 sene oldu nerdeyse göremiyorumda adam gibi hiçbirini. gezerdik falan sevgili gibi annemle. göndermezdimde belki. sevgili demişken bu gün otobüste kavga eden 2 sevgili gördüm. duymadım çünki müzik dinliyodum ama kızın trip attığı kesindi. oğlanda pek ipliyo gibi gözükmüyodu ama belkide toplu taşıma aracında olduğu için öyle davranıyo olabilirdi. "sus ulan rezil oluyoruz" kafasında olabilir. kızın ara sıra ağzını okuduğumda "tamam" lafını anlayabiliyodum zaten. tamam dediyse o çocuk bitmiş demektir. acıdım bi an o çocuğa.
otobüste son kalan yolcu ben olmam hep germiştir beni. hep kafamda senaryolar kurarım. şimdi adam otobüsü durduracak, zaten kapıları açamıyosun. alıcak eline yangın söndürme tüpünü ve camları kırıp camdan dışarı atlayacak. sonra ben adamın arkasından bakıcam "napıyo lan bu deli" diye. gerçekten deli olabilir ama. neyse en son ben kaldım ve adam bana nerde ineceksin sorusunu sordu tabiki. bende" son duraktan 3 durak önce" dediğimde "son durağa 1 durak var geçtik zaten" demesiyle "o zaman duralım bence ve ben ineyim" dedim. aslında son duraktan 1 durak önce iniyorum ama evimin yakınında bira satan marketler saat 12 gibi kapattıkları için ben önceki duraklarda inip bişiler almak istedim. alkolün verdiği yetkiye dayanarak tekelciye "kısa camel varmı ?" dediğimde "evet var" diye arkasını döner dönmez "ben bi kısa winston soft alayım" dememle adamın "ne diyo lan bu dingil" bakışı gözümden kaçmadı değil.
ayrıca birala dolabınıda arada sırada çalıştır be adam. tamam dışarısı soğuk olabilirde bira buz gibi olmalı. cimrimidir nedir. biradan ilk yudumumu aldığımda tek seferlik hıçkırmak öncelerde can sıkıcı gelirdi ama şimdi pek sıkıcı gelmiyor.
sabah işe gideceğimi düşündüğümde zaten hıçkırık falan pek umrumda olmuyor. müdürümde saf ayağına yatan çakal birisi bu arada. benide kıskanıyo lan heralde. torpilim çok bu ibneyi mayısta gönderirlerse bana kalacak herşey. bende müdürüm orası ayrı tabi. geçen günki işten çıkarılan güvenlik içinde üzülmedim. zaten güvenlik şirketi onu başka bi projeye çoktan vermiştir. artık duygusuz olmanın zamanı gibi bişi. beni düşünen parmakla sayılı adam var ben niye herkesi düşünüp pamuk kalpli sevecen insan rolüne bürüneyimki.
sabah iş var demişken hadi iyi geceler.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...