Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

abi bildiğin motivasyon geldi lan!!

bu saatte gelmesi geç oldu gerçi yemek yiyip yatıcam ve bu enerji uykuya gidecek

ama motivasyon geldi olm!! uzun zamandır ilk defa iyi hissettim

sabah hocam ya da benden bi iki modelde düzeltme yapmamı isteyen daha önceden bi projede beraber çalıştığım kız ararsa gidecek bu mutluluk ve gaz.

hatta gitti bile lan..

fuuuuu

yok daha gitmemiş!
iyi..

Sosyal ağlarda paylaş

Of çok üşeniyorum yea şeytan diyo al arabanın parasını git ye sağda solda akşama kadar.

kermit said:

Pasta said:

Abi kermit çok kötü.

yoo
elem itemleri ile healerlık yapmışım farkında olmadan sadece o kadar
ama kestikmi bossu ? kestik
çünki baya iyiyiz lan

Abi her aoe ye sektirmeden girdin her adden aggro aldın en çok overhealı sen yapıp en az sen healladın.
Sosyal ağlarda paylaş

müdür yardımcısının izne ayrılması ve izindeyken asla cep telefonunu açmaması ile hayatı kabusa dönen stajerin dramı. yarınki bütünlemenin ensemdeki nefesi vs akşamki kaçırılmaması gereken koro provası. işten izin alırım diye düşünürken yarım gün mutlaka işe gelmemin gerekiyor olması, öğleden sonra sınava koşturacak olmam.

bütün bunları sen arandın demekten alıkoyamıyorum kendimi. ne güzel evde oturuyordum yemek, temizlik, arada da ödev falan yapıyordum ben ya.

ayrıca runnerın, "tırnaklarınız çok güzel, çikolata gibi İHİHİ" deyip kaçması olayına hiç girmeyeceğim. evet.
Sosyal ağlarda paylaş

sıkışık zaman, gevşek zamandan 1000kat daha iyidir.

insan sıkışınca iş görüyor, gevşek kalınca..

gevşek kalıyor işte be! oraya havalı bi kelime bulamadım şimdi..

benim bugün 2yerde aynı anda olmam gerekiyor.. pıhıhıhıh imkansız olduğu için birini sallayacağım.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük döndüm sonunda.

bu kadar ters giden bi tatil görmedim ben.
hava rezaletti, kredi kartım blok yedi, euro pound arası çevirip giderken birsürü param gitti ve sanırım artık uçak kaçırma korkum var. ha 17 saat bi havaalanında sıkıntıdan ne yapacağımı şaşırdım 1 milyon kez dişimi fırçalayıp 1 milyon kez sigara içtim sıkıntıdan.zaman geçirmek için saçma sapan şeyler yaptm.

ama güzel tarafları da vardı. işte eski sevgilimi gördüm. irlandalı insanlar inanılmaz tatlı ve yardımcı. dublin güzeldi sevimliydi. çok güzel jazz dinledim. eğlendik yani hoştu o tarafı. ama canım sıkkın biraz nedense.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...