Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Mr_Hand said:
pogodi said:
...uzaylıdan çocuk yapmıştım...

asdasdfdsaf

ya naapacan uzaylıyı burda ben varken, ginaly varken, dömöt varken ne bilim işte bi sürü seçenek varken. niye gidiyosun ki uzaylıya şimdi? alalaağğğ

abi senin yüzünden temiz bi sopa yiycem mortisten.
beni niye karıştırıyosun anlamıyorum ki.
Sosyal ağlarda paylaş

günlük ne oluyor alla sen bana yaa
iyicene depresyona girdim harbi ordayım konuşan ben konuşmaz yazan ben yazmaz uyumaz adam uyur oldum çıktım.
keyifsiz yaşam bicimi ne sıkıcıdır
renk gelsin artık bişeyler olsun ne kadar daha böyle gidicek alla sen yaa
ne bok yicez biyaz
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili idiot,

bu aralar baya bi mesgul oldum lan ben.
dün tiyatro icin poster + flyer falan dagittik. basroldeki oyuncuyla birlikte. o arabada bekledi, parkedilemeyen yerlerde.ben firladim gayet yavsak bi sekilde tüm türk dükkanlarina.

cok zevkliydi tabi ama her seferinde;
MERABAAA EHIHI OYUNUMUZ VAAAAR POSTERI TAKDIM EDEYIM BEN SIZE SÖLE! eheheh bunnarda flyerlar dötünüze sokarsiniz artik
HUAAAA. demekten gina geldi tabii. yine de iyi tecrübe oldu bana.

yarin da bütün kadro bi minibüste, stuttgarta gidiyoruz üstat.
400 kisilik bi salonda sahne alcaklar.
yanniz isin komigi girdigim bi kac tükkanda, beybi feysligim, sübyan sifatim yüzünden, 16-17 yasinda sandilar beni. ''hadi ver bakiiiimmm!!''seklinde karsiladilar. bi kereta demedikleri kaldiydi.nas küfrettim ben biliyorum. dfj.

neese. su staj basvurulari bitse de rahatlasam. su belirsizlikten kurtulsam güzel olcak.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly said:
Mr_Hand said:
oha siyam bi de ahuaha :D çok iyi biliyorum yeni multipıl yavru derdini acaip komik oluyolar ya. hepsi sürekli bi arada bişeyler kırıp döküp duruyolar asdfasfd

nesi komik lan bunun

ya arkadaşım anılarım aklıma geldi. ne bozuyosun be. alala. Mesela bi keresinde 3 yavru bir olup, defalarca ordan uzaklaştırmama rağmen gidip, sehpanın örtüsüne asıla asıla koca bi vazo kırmışlardı. Sora kırılmanın şiddetinin verdii korkuyla ve yaramazlık yapmış olmanın bilinciyle bi anda çil yavrusu gibi dağılmışlardı vs. vs.

çok sevimli oluyolar. koca kafaları falan böle. bozma dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...