Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

ghost_boo said:

Oh ya. İstanbul'un korkunç stresi gurultusu ve iğrenç havasından kaçıp Erdeğe yerleştim gunluk. Valla şahane yaşıyorum.

Sabah balkonumda kahvaltımı edip sonra da köpeğimle yuruyuşe kumsala çıkıyorum her gun.

Çok şukela =)

Off Erdek, çok iyi. Özledim bak ben de şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

günlerdir sabahın köründe uyanıyorum, final döneminde bozuk uyku düzenim düzene girdi resmen.

sabah yatıp akşam kalkarken, uyku düzenimi kaydıra kaydıra akşam 10da uyuyup 5 te kalkar buldum kendimi

gerçi o da yavaştan kayıyor, bu sabah 8.30da kalktım. akşamdan haşladığım nohutlar heba olmasın diye yemeğe çevirdim kendilerini.

sucuklu yumurta pişirip bi de kahvaltı patlattım. şimdi de GSL maçını izliyorum, ama öğrencilik bünyeye işlemiş. dolaptaki birayı görünce dayanamayıp açtım

sabahın köründe aksıra tıksıra içiyorum başbaganım
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

tezi yaszmaya başladım.

We first give an introduction to symplectic manifolds and symplectic geometry,assuming knowledge of basic rudiments of manifold theory. ... bism...

ben 58 yaşında atom parçacıgı ordinatörüyüm sana tezinde başarılar dilerim
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

bugünkü araba macerası baya sıkıcı ama

Arabayı çalıştırdım benzinim baya azdı ama dönüşte yol üstündeki cici benzinlikten alırım oranın benzini daha iyi oluyor dediydim. Stop etti sonra çalıştıramadım. Arkadaşlara ittirdim çalıştı bi ama gaza falan geçemedi stop etti yine Meeh dedim arkadaşın dedesi önce pazara(bidon almaya) sonra benzinliğe kadar götürüverdi saolsun tam benzini aldık arkadaş aradı olm çalıştı araba die. Belkim pislik mislik kalmıştır benzin şeysinde didim gittim birazını dökerek koydum benzini falan(huninin ucu kısa geldi) Koyarken arkadaşlarımın çok feci tinerci potansiyelinin olduğunu öğrendim ohh ne güzel kokuo lan die burnu uzatıolar falan huniye ahfgahfjsa Bende hafiften buldum kafayı sanırım eved.

sivilce kremi lazım mı
Sosyal ağlarda paylaş

Bebeyken daha akıllıymışım nan O_o eskiden satrançta 7-8 hamle ötesini falan düşünürdüm şimdi 2-3 anca, oda dikkatimi toplayabilirsem. Günlük hayatta da böyle nan ahah. Eskiden olayların sonuçlarını neredeyse tüm varyasyonlarıyla falan hesap ederdim şimdi emmeeeen nolarsa olur yea falan diyorum.

yukarda bikbik eden arkadaş elden teslim ediceksen istiyorum kremmiydi neydi onu eved ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...