Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

bugünkü araba macerası baya sıkıcı ama

Arabayı çalıştırdım benzinim baya azdı ama dönüşte yol üstündeki cici benzinlikten alırım oranın benzini daha iyi oluyor dediydim. Stop etti sonra çalıştıramadım. Arkadaşlara ittirdim çalıştı bi ama gaza falan geçemedi stop etti yine Meeh dedim arkadaşın dedesi önce pazara(bidon almaya) sonra benzinliğe kadar götürüverdi saolsun tam benzini aldık arkadaş aradı olm çalıştı araba die. Belkim pislik mislik kalmıştır benzin şeysinde didim gittim birazını dökerek koydum benzini falan(huninin ucu kısa geldi) Koyarken arkadaşlarımın çok feci tinerci potansiyelinin olduğunu öğrendim ohh ne güzel kokuo lan die burnu uzatıolar falan huniye ahfgahfjsa Bende hafiften buldum kafayı sanırım eved.

Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

bugünkü araba macerası baya sıkıcı ama

Arabayı çalıştırdım benzinim baya azdı ama dönüşte yol üstündeki cici benzinlikten alırım oranın benzini daha iyi oluyor dediydim. Stop etti sonra çalıştıramadım. Arkadaşlara ittirdim çalıştı bi ama gaza falan geçemedi stop etti yine Meeh dedim arkadaşın dedesi önce pazara(bidon almaya) sonra benzinliğe kadar götürüverdi saolsun tam benzini aldık arkadaş aradı olm çalıştı araba die. Belkim pislik mislik kalmıştır benzin şeysinde didim gittim birazını dökerek koydum benzini falan(huninin ucu kısa geldi) Koyarken arkadaşlarımın çok feci tinerci potansiyelinin olduğunu öğrendim ohh ne güzel kokuo lan die burnu uzatıolar falan huniye ahfgahfjsa Bende hafiften buldum kafayı sanırım eved.

Ben de bugün yakıtla ilgili sorun yaşadım sdfg
Gaz bitip de benzine geçince stop edip tekrar marşa bassan da otomatik gaza geçmiyormuş galiba gaz alsan da. Düğme ile geçirmek lazımmış o durumda. Ben de ne bileyim öyle bi bilgi vermedi abim, gazın bitip benzine geçtiğini de farketmedim. Az olduğunu biliyorum ama bitmez diye düşündüm. Gittim gaz aldım falan çıktım yola rahat rahat. Meğerse benzinde takılı kalmış gaz bitmiş de. İÇTİ RESMEN BENZİNİ İTOĞLİT. Bak nasıl sinirim çıktı yine.
Sosyal ağlarda paylaş

çoğunuzun nickini okumuyorum..

şöle. gelip de sorsanız, -di,senko,fede gibi basit olanlar hariç- karmaşık olanlarını yazamam, ezberden okusam okuyamam.. bakıyorum işte adamın nicki tanıyorum. penth. yaz desen penthesila mı ne.. düzgün yazmamam olm. şimdi baktım silphatosmuş mesela. ben onu slip diye okuyup geçiyorum. throine'miş. torin diye okudum hep..

dinlediğiniz grubun adını yamuk söyleyen anneniz, futbolcu ismini okuyamayan dedeniz gibiyim olm!

metalik müzik dinleyen eski fenerbahçeli hollidonk'un serbest atışı gol oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

su terazisi yerine cep telefonu appi ni kullandım kullanalı nerede olduğunu dahi hatırlamıyorum lan.

ama terminatorden fırlama lazerle acaip hassas mesafe ölçüp aligment alan robot!
seni nerede kullanacağımı dahi bilmiyorum ama benim olacaksın olm!
kinect ile bağlayıp el kol hareketlerini simule ettireceksin.

var ya salyam akıyor düşündükçe teknolojinin çarpıcılığını!

dediğim şunun insan kolu gibi dirsekli takip eden versiyonu

http://www.youtube.com/watch?v=yn40DpnOefE

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...