Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

Günlük,

10/01/2011 Dif denk.
11/01/2011 Patent ve endüstriyel tasarım
12/01/2011 Mukavemet I
13/01/2011 Elektrik elektroniğin temelleri
18/01/2011 Termodinamik I
19/01/2011 İstatistik
21/01/2011 Malzeme Bilgisi

Finaller bunlar, dün akşam dif çalıştım, bugün de dif bakıcam, zaman kalırsa mukavemet. ALLAMSANAGELİYORUM
Sosyal ağlarda paylaş

lan!?
yapcak isim kalmadi resmen

cuma gunune verilcek proje zimbirtisini dun tamamladim, yeni cuma verilcek senior projecti gecen hafta tamamladim, diger yapilcak isleri de baskalarina yiktim (kihkihkih).

eee napcam simdi ben? boyle finaller yaklasiyor diye kendimi oyunlara da veremiyorum vicdan dolayisiyla.

bari finallere de erken calisayim sdf
Sosyal ağlarda paylaş

JonBovi said:

sonunda nete girebildim günlük

san diego süper bi yere benziyor, üniversite desen nasıl bir kampüs yapmış adamlar anlamadım, şehirden bile güzel resmen

herkes yardımcı olabilmek için birbirini yırtıyor

nasıl amerikalı lan bunlar

benim ark da san diegoda hatta foruma da uye hangi uni senin ?
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar neden ayfon alırlar ama android'den uzak dururlar.

tamam tech retardedlar için ayfon dahca yapılmış bi tuzak. hatta tüm i- serisi böyle.
ama neden android tercih edilmez.

sebebi şu olabilir mi mesela?

düşünün evdeki pc'de kullandığınız kulaklıkları habire pert ettiğiniz için bütçeye uygun bi kulaklık almaya çıktınız.

o sırada arkadaşınız aradı ve ona uğradınız. tel'i de pc'ye bağladınız. çektiğiniz fotolarını verdiniz.

bu sırada telefon çoktan sync etti bile kendini.

arkadaşınızda yaptıkları mini bi oyun için tuttuğu ses dosyalarını size çekiverdi.

yola çıktınız, kulaklıklar kulakta..

GÜM GÜM GÜM! silah sesi..

o ne lan?

evet ses dosyaları hacım.

BU-NE-BE! diyip sildiniz mi?

sildiniz dosyaları file manager ile.

sonra gittiniz, dükkan dükkan gezdiniz.

deliler gibi pazarlık tabii ki allahın emri.

bir de adama posta koyuyorsunuz ha..

"Ben denemeden almam arkadaşım! aç kutuyu deneyelim.. siz para kazanmak istemiyor musunuz?"

fesüpahanallah! dese bile açıyor paketi. takıyorsunuz telefonunuza veeeee.

app not responding Force close.

iyi bok yedin android!

"eahah du ben bunu alayım yaw" diye tornistan, geri vites alıyorsunuz kulaklıkları 2-3dakikalık uğraşlarınız sonuç vermeyince.

siz sildiniz ya.. hah media sync ve media storage sıçtı an itibari ile. aya füze atsan düzelmez onlar 2-3dakika içinde.. full cpu çekiyorlar o sırada elemanlar.

bitti mi??

nerdeeeeee..

bunu kendi haline bırakıp bi süre yol alıyorsunuz. sonra bakıyorsunuz hâlâ saçmalıyor. kapat, aç vs.

heh tamam normale döndü.

tez için kelli felli bi amca ile görüşme, anlat işte "şöle yapıcaz. böle yapıcaz"

o sırada telefon. FLOOOOOOOOOOOOOOOOOORRRRRRRRR diye girsin araya.

yaşlı amca da bi panik! hop zıpla yerinde.

e haliyle gülüverin siz de. adam: /alınganlık mode on

negzel. o sırada bangır bangır müzik çalan telefonun sesini kesmek için çıkart. ama telefon not responding..

hay senin gibi.. burada küfür et. pili çek. adam küfüre de kız..

ne harikasın sen android.

sonra adamın yanında ayrıl iş bitince ama ağzımızın tadı da kaçtı hani. adam kibar. çıgşarı demedi belki ama demiş gibi yaptı işte. kısa kestik diyelim.

çıkıştan sonra telefon music/video sesleri kapalı olsa bile ara ara bağırsın. en el mahkum tak kulaklıkları tepesine. kulaklıktan bağırsın ara ara..

oldu mu?

hay sıçayım telefonuna. şu an bu telefonu 1000torpil ile havaya uçurmuyorsam, soyuz ile uzaya yollamıyorsam, mariana çukurunun dibine yollamıyorsam bunun sebebi 1000torpilim olmaması, soyuzun bugün uçuşa çıkmıyor olması ve mariana trench'in yakınımda olmaması değil bugün,hemen,şimdi bi ayfondört alamıyor olamamdır.

günümün içine sıçtın android. annene laflar hazırladım olm.. hâlâ media bilmem ne diyor bana ya..

salak arada telefon konuşmalarımı da bağırıp kesiverdi. bak onlara hiç girmiyorum.

küfür var buralarda hep.
Sosyal ağlarda paylaş

çalışmayan her bişi bi boka yaramazdır benim gözümde be.

isterse davinci yapsın.. yemişim yuniksi falan.

at olm çöpe.

stiv kampanya yapsın. android'i yakın ayfondördü kapın diye anında yakarım şimdi..

çak çakmağı sen de!

rezil etti lan günümü.. hâlâ da düzelmedi meret. media storage'ı sıfırladım bilmem ne.. yok. bildiğim minik aletteterminalden kod yazıyorum paso.

allahtan klavyesi var olm. yoksa gerçekten çöpe atardım herhalde

şimdi de wireless a bağlanmıyor mal laet
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...