Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

son teslim dersim arkeoloji mi öle bi boka yaramaz bi dersti işte. geçirsin diye pano hazırlayın demişti adam. ben de "pano ne lan!" diyip poster çıktı almıştım. götürünce eleman "yok bu olmaz. pano olacak, yapıştıracaksınız, elle falan yazılacak yazılar" vs dediydi..

işte o zaman bunların neden böle işe yaramaz hedelerde debelendiklerini anladım bi.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

off feci bisi ya
allahtan uzagiz oyle derslere

seçimlik ders. :/ çok kolay diye seçmiştim hani.

eleman eski slayt makinesi ile -dia mı doğru slayt mı?- fallout başlangıç atmosferi yaratıyordu derste. sonra ben uyuyordum gözler açık şekilde..

bi iki kere laptop ve powerpoint falan göstersem mi diye düşündüm de..

ürker falan, belli mi olur!
Sosyal ağlarda paylaş

şimdiye kadar hep başladığım ama sonunu getiremediğim sevgili günlük,

bazen kendime küsüyorum..gerçekten içimde böyle bir istekle uyanıyorum..küskünlük.. neye karşı diye sorduğumda cevabı kendimde buluyorum..bazen de kendimi dövmek istiyorum.ama çok tırsak olduğumdan (canım tatlıdır laan) bu işi de sonuçlandıramıyorum..nedensin sonuçsuz bir insanım kendimi sevmiyorum..bugün kendimi dövme isteği içerisindeyim hadi hayırlısı
Sosyal ağlarda paylaş

ya bak aklıma takıldı, kruvasanın içi boş olanı da kruvasan sayılıyor mu?

bildiğin hayal kırıklığı ama.. poffff.. içerisi bomboş.. hışır hışır sadece tereyağlı milföy yiyor olmanın verdiği donuk surat ifadesi.. zaten total 8mimik falan var yüzümde boş boş kemirirken gözlerde sorgulayan bir bakış...
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

bildiğin hayal kırıklığı ama.. poffff.. içerisi bomboş.. hışır hışır sadece tereyağlı milföy yiyor olmanın verdiği donuk surat ifadesi.. zaten total 8mimik falan var yüzümde boş boş kemirirken gözlerde sorgulayan bir bakış...

üstüne reçel sürüp yanında bi kalıp peynirle ye yüz ifadenin hemen değiştiğini göreceksin
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

abi aslı o onun zaten
Sosyal ağlarda paylaş

utopia said:

dasaaa said:

abi aslı o onun zaten

NALET OLASUUUUUUUUUUUU FRANSUZLAAAARR!!!!

iyi tarafından bakarsak adamlardan nefret etmek için bi sebebim daha oldu böylece..
ama fransızların değildi ki falan diyen çıkarsa vururum. yemin ediyorum vururum!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...