Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

günnük 1 hafta önce kablonet midir uydu net midir ne naneyse başvurdum, kadın "2 gün içerisinde size dönecekler ve kurulum için gün alacaklar" dedi. "iyi" dedim "ama haftasonu anca olabilir, o da 12ye kadar" diye izah ettim "olur" dedi. 2 gün sonra herifler aradı, aynı şekilde izah ettim "11'de gelebilir misiniz?" dedim. Adamın cevap; "kesin bir saat söleyemeyiz". İçimden bi küfrettim "İyi" dedim, "12ye kadar gelmiş olur musunuz?" Adam "Tamam o şekilde olur" dedi.

ULAN GERİZEKALI HERİFLER NE BOK YİYOSUNUZ DA SAAT VEREMİYOSUNUZ Bİ DE ÜSTÜNE SÖYLEDİĞİNİZ SAATTE DE GELEMİYOSUNUZ MAL HERİFLER! GEÇ KALDIM BOŞ YERE BE!

şimdi ben evden çıkınca gelir bu dallamalar, saçma sapan orta yerden ***** gibi bi kablo çekerler giderler bağladık diye. itoluitler. uyuz oldum.

typo
Sosyal ağlarda paylaş

ööle dedim de kesin saat söleyemiyolarmış güya. ev de müstakil, apartman gibi düzen olsa herif kolayca çeker kabloyu, eve ait kutu koyacak kabloyu evdeki tesisat girişine kadar getiricek vs. vs. üşenicek kesin herifler. ortada at bilmemnesi gibi bi kablo bırakıp giderler kesin. neyse ben çıkarım anneme de tembihlerim bağlamasınlar ben olmadan diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Günlük bu moron herifler şebekeyi bulamadı resmen. 2 ev yanda varmış da bilmemneymiş. Şebeke ekibi gelip keşif yapacakmış...

Telefonda bana yanımızdaki evlerde olduğunu söylediniz, bu heriflerin nasıl haberi yok.

YAPACAĞINIZ İŞE EDEYİM BE!
dangalaklar.

Bu kafayla eğitime git şimdi işin yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi arkadaşımın sevgilisi askere gitti, o günden beri kız her gün ağladığını belli eden statüler, çocuğun askerliğini yaptığı yerin alan kodu, salak salak şarkı sözleri, şiirler falan yazıyor. Her gördüğümde deli oluyorum. Amma abartıyo ya. :/
Banane gerçi ama görünce sinir oluyorum nabim sdfg
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...