Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

::Günlük::

Vingthor

Öne çıkan mesajlar

mulgear6 said:
e boşuna abi yapmıyorum ^^
şipo da sprachdiplom
almanca bildigini "kanıtlıyo"
onu alıp üstüne össye giriyosun burda bi bölüm kazanıyosun sonra almanyada o bölümü olan bi üni ile yazışmaya baslıyosun kabul edilirsin direk o bölüme kapagı atıyosun ama sanırım hazırlık filan okutabiliyolar o durumda

Şipo alan adamla abitur yapan adam arasında bi fark var yalnız. Abitur yapan direkt "alaman" öğrenci gibi sayılıyor, şipoyla yabancı öğrenci statüsünda alıyorlar seni. Ne farkediyor, ücret falan işte bişiler. Ayrıca ikisinde de hazırlık okutmamaları lazım yanlış hatırlıyor da olabilirim tabii. Şipo dediğin zaten en üst düzeyde almanca bildiğini kanıtlayan bi belgeydi en son (c2 seviyesi mi ne)
İkisi de güzel valla, maddi durumun iyiyse kaçırma, ihbin ihbin diye ağlarsın sonra djhfgkl.
Sosyal ağlarda paylaş

vaniLLe said:
sipo ne yau.
ama sizde ki daha basitmis =/
bizde fransizca bilmek de zorunlu. herseyi yapmak zorundasin, sayisal, sözel die secmek yok.
ha bir de o sinavi anca kalirsan tekrarlayabiliyorsun. kalmazsan bi daha tekrarlayamiyorsun. ve aldigin cükko notlarla senelerce üniversite sirasi bekliyosun. o yüzden üstat, bizim burlarda 22-23'den önce üni.ye kapak atabilmek bile bir lüks. tabi üni. harici bi sürü secenegin var, meslek ögrenmek, yurt disina gitmek gibi. daha rahat bu herifler.
cok sacma hakkaten. arschlochlar!
isyanim var.(neyse kes vanil sdfg)

edit: typo ist scheisse.

meh. almanca diploma falan veren bi anadolu lisesinden mezun olup almanyada okumak valla daha kolaymış dkjfhgldf.
Sosyal ağlarda paylaş

aklıma geleni söylüyorum..

virginia woof.. evet woof.. woolf değil.

böle!

LAPADANAK diye bişi düşüyor beynimden, alakasız ve bağsız bi şekilde..

neyse arıyorum bakıyorum falan virginia woof köpek hedesi var. o çıkıyor paso..

aklımda da "virgina woofu öldürmek" diye bişi var bak.. o da şu; who is afraid of virginia woolf filmi. neyse, sonrasında -bak bu doğru- bi de şu var..

sıkı tutunun.. bunun hatırlanması zor bak; hazır mısınız?
"Yaşamak neden böyle içler acısı, neden bir uçurumun yanı başından geçen daracık bir yol gibi??"

bu ne be! sen woolf'u woof yap.. virgina woolfu öldürmek falan bişiler çıkar ölesine. sonra git bi soyadı hatırlayamadan öküz gibi cümle çıkartıver..

hem virginia woolf'la olan alakam yakınlığım nedir onu da bilemiyorum ama az önce hayatımdan 20dakikamı falan ne anısadığımı anlamaya çalıştığım için kaybettim..

seni seviyoruz virginia woolf..

woof woof
Sosyal ağlarda paylaş

GÜNLÜK!

İlahi adalet mi desem,
Kaderin suratıma kocaman bir şaplağı mı desem,
ne desem bilemedim ama bugünkü olay şu:

Bu topraklarda yıllarca "bıyıklı kız", "karıya bak lan pala pühehe", "ülkücü bıyığı var kızın möhöhöhö" diye şakalar yaptık, dalgamızı geçtik.
Bugün Man.Acc. dersi için grup oluşturduk, rus erkek bi arkadaş vardı, uzaktaki bi kızı gösterdi, dedi bu 3.müz olsun mu. Dedim olsun. Kız bir geldi ki..
aboovvv....
abboooovvvvvv.....
Bildiğin bıyık lan. Baya bayaa simitçi ülkücü arası bir bıyık.
Sınıfta o kadar norveçli, isveçli kız varken...
Onları geçtim, o kadar düzgün fransız varken...
Of allam, ey kudretinden sual olunmayan, yumurtaya can veren yüce rabbim, beni böyle mi cezalandıracaktın,
böyle mi olacaktı...
Sosyal ağlarda paylaş

günlük saçma sapan bi uyku düzeni mi gelio noluyo ki ben anlamadım. dün 5te uyanmıştım. bugün de 3te uyandım 4 saat kitap okudum sonra 3 saat daha uyudum. bi de uyanıp mal gibi düşünüyorum elimde olmadan, tam annemin izinden gidiyorum ben çene sıkmalar falan. insan boşluktan depresyona girer resmen. o yüzden artık bişeyler yapmam lazım dans mı iş mi ne yapıcaksam artık.
annem aradı bilgisayarı almaktan vazgeçtim dedim, cici çocuk olduğum için al kızım uğraştırma beni daha fazla dedi. asfgsd.
Sosyal ağlarda paylaş

sabahki dersi kaçırdım yine.
ve bugün arkadaşım geliyor başka okuldan diye okula gitmek zorundayım.off..ben daha evden çıkmadım şimdi msj attı "kadıköyden nasıl gidilio sizin okula" die!? daha ben yokum okulda!?
geçen günki gibi tam 9 dk da çıkmam lazım evden.başladı!
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili idiot,

yarin staj görüsmem var!
2 gündür uyuyamiyorum, midemdeki kelebenkler yüzünden sanirsam.
icimden bir his iyi gececegini söylüyor, ya da benim kendimi teselli etme cabalarim bunlar. caba olmasa dahi pozitif düsünmenin kime zarari olmus. eed pozitifim bundan sonra.
anti-polyannalik yok.

daha 7 yer daha var, bu olmazsa digerlerinden biri olmali.
daha nerde oldugunu bilmiyorum, umarim kuzenim - halam ya da enistem üclüsünden biri götürür beni yarin.
tirsiyorum. bana sans dile, sunu atlatirsam her sekilde iyi olacagim. alinmasam bile.
ha bi de burasi hic les bi yer degilmis, gayette kiyak bi yermis.

ben vanil, ben yaparim.
aslansin tigersin, kralsin!
heeyt be!

ayin 20sinde ve 29unda tiyatrodayim. sahne arkasinda yardim etmek icin bu sefer. ama bana teklif ettikleri kücük rolü de konusucaz. su oyunculuk kabiliyetimin birazini yarin ki görüsmede de kullansam? -yazar burda bende skill var yeaa demek istemis-
tamam dogal olmak en güzeli, oraya kadar tamam ama. mesela cekingenligimi gizlemeli mimiklerim. öle. yeter sus. sigarayi da azalttim zaten. ama simdi icmem lazim bi tane.

görüsürüz idiot, güzel haberlerle döneyim sana.
hadi gömdüm.
Sosyal ağlarda paylaş

allahın belcikalı peace activisiyle konusup,staj basvurusu yapamayacaksın arkadasım,ya da yapacaksın bilmiyorum henuz,yandı devrelerim
fabrika bile bak biz buyuguz hedeyüz hödöyuz ,seni de stajer isteriz ama biz canakkalenin bir koyundeyiz diye mesaj atar adama böyle kalırsın.
sabahatan servisleri varmış,ama yore halkı cok sıcakkanlı değilmiş.ama guzel yurdumun guzel bölgesi ege ne kdr kötu olabilir.haftasonu deniz kum gunes diye dusunuyorum bir yandan...diğer yandan mahallede ''muyendizz hanım'' diye anılmak hosuma gitmeyecek sanırım diyorum.tutupda yanıma yol arkadası alasım hiç yok,olayın kuullugu kayboluyor sddfg .hem ben calısırken yanımdaki napıcak? durduk yere ilişki zedelemenin alemi yok!
bi de ev meselesi cıktı ben 10 gunde yerleşebilecek miyim bakalım da ordan baska sehre gececeğim.birinci staj donemi yapamazsam hiç yapamam.sıçtıgımın barcelona biletlerini öyle salak tarihe almışız ki aptal mutluluğuyla;baslangıcı 2.staj dönemini,dönüş tarihi de 3. staj dönemini kaçırtıyor.yapmayım staj desem,o da olmaz hazır gazı almışken yapmalıyım.hem üstelik şu yumurta kapı basvurumla,böyle pipili firma bulmusum,torpilsiz...salaklığın luzumu yok.
insanların bu gibi durumlarda danıstıgı insanlar var anne baba fln var.bok vardı özgur buyuttuler.arıcam şimdi hımm hımm haa öyle mi annem,e cok iyimiş babacım diye dinleyip,kapatırken bildiğini yap,sen iyi yapıorsun onu diyecek ebeveylerim var.
arkadaş desen;kızım ecnebistan köylerine benzemez bunlar yalnız başına ham yaparlar gorursun bak diyor.lann off karar vermek ne zor!
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...